Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle
World Of Warcraft: Dragonflight – Yeni Ejderhalar Nasıl Elde Edilir?

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
401 Görüntüleme
Kaan Alp
(@kaan-alp)
Gönderiler: 55
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Beklendiği gibi, Dragonflight'ta oyuncuların edinebileceği birkaç farklı ejderha var.

  • Highland Drake
  • Windborne Velocidrake
  • Renewed Proto-Drake
  • Cliffside Wylderdrake

Şu anda World of Warcraft'ta bulunan diğer bineklerle karşılaştırıldığında dört binek çok fazla görünmese de, oyuncular bir Rostrum of Transformation ziyaret ederek her birini kendi stillerini ve kişiselleştirmelerini eklemek için özelleştirme seçeneğine sahipler. Bunlar Waking Shores, Ohn'ahran Plains, Azure Span ve Thaldraszus'ta dört belirli yerde bulunabilir. Onlarla etkileşime geçmek, oyuncunun cilt rengi, boynuzlar, desenler, zırh rengi ve daha pek çok seçeneği özelleştirebileceği yeni bir menü açar. Yeni özelleştirme seçenekleri, zindandan düşme, nadir düşmanları öldürme, mağazalardan satın alma ve hatta bazı ustalık meslekleri aracılığıyla çeşitli etkinlikleri tamamlayarak elde edilebilir.

World of Warcraft oyuncularının hayal güçlerine dayanarak yüzlerce farklı ejderha oyunun içinde dolaşacak gibi görünüyor.

Bunun yanında Dragonflight güncellemesinde Dragonriding özelliğinin nasıl açılacağı konusunda merakınız varsa lütfen ilişkili blog rehberimizi kontrol ediniz. https://oyunda.org/2022/11/world-of-warcraft-dragonridingin-kilidini-acma.html

Bu konu 1 sene önce tarafından Kaan Alp tarihinde düzenlendi

Daha fazla ve hızlı paylaşımların yanında daha değerli bilgiler için bize destek olmak ister misin? Bunun için tek yapman gereken oyunda.org sitesine yönlendirilen "teşekkür et" bağlantısına tıklamak. Şimdiden biz teşekkür ederiz. ?

TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 29/11/2022 8:42 pm