OverwatchRehber

Overwatch 2 – Hesap Birleştirme (Overwatch’tan Oyunu Aktarma)

Overwatch 2’de bir önceki oyundan yani Overwatch’tan oyun ilerleyişinizi aktarmanız için sizlere bu yazı ile rehberlik etmeyi planlıyoruz. Overwatch 2 rehberinin bu sayfasında, eski hesabınızı nasıl birleştireceğinizi ve şimdiye kadar kazandığınız tüm kaynakları nasıl aktaracağınızı öğreneceksiniz. Ayrıca bu yöntemle ilgili problemlerin nasıl çözüleceğini de rehberimizin içine ekliyoruz. Overwatch 1’deki ilerlemenizi Overwatch 2 hesabınıza nasıl aktaracağınız hakkında bilgiler için okumaya devam edin. Ayrıca, bu seçeneğin kilidini açmanıza yardımcı olacak çözümler de gösteriyoruz.

Elbette ki online bir oyun yenilendiğinde, başka bir oyun çıktığında, eski oyundaki yatırımlarınızın tamamını yenisine aktarmak istersiniz çünkü bu büyük bir emek. Eğer Overwatch için böyle bir seçenek olmasaydı bu büyük bir oyuncu kaybına neden olurdu. Gerekli görülen bu işlem için aşağıdaki bilgileri uygulayın.

Hesap birleştirme işlemi

Oyun sunucusuna giriş yaptıktan sonra, hesap birleştirme işlemi hakkında size daha fazla bilgi verecek bir mesaj almalısınız. Bu şekilde, Overwatch 1 oynadıysanız oyun içi para, jeton gibi tüm kaynaklara, kahraman görünümleri, spreyler, ifadeler, istatistikler ve ayarlar gibi kozmetik öğelere sahip olacaksınız.

Ardından, hesabınızı onaylamanızı isteyen başka bir mesaj görünecektir. Ekranın ortasındaki verilerin sizinkilerle eşleşmediğini görürseniz hesap değiştirme seçeneğine tıklayın ve doğru şekilde girin. Her şey doğruysa, onay düğmesini basılı tutmanız yeterlidir.

Son olarak, sıradaki yerinizi görmek için Hesap Birleştirme’ye tıklayabilirsiniz. Bunun zaman alıcı bir süreç olduğu ve sahip olduğunuz her şeyi hemen almayacağınız unutulmamalıdır. Sıranızı beklemek zorunda kalacaksınız. Birleştirme doğru bir şekilde yapıldığında ve artık sırada beklediğinizde oyunu kapatabileceksiniz. Bu işlem, Overwatch 2’nin çalışır durumda olmasını gerektirmez.

En Çok Karşılaşılan Overwatch 2 Hesap Birleştirme Sorunları

Yayınlanmasından bu yana, sunucuların yalnızca oyuncuları oyuna alma konusunda değil, aynı zamanda hesapları birleştirme konusunda da sorunları var. Overwatch 2 hesap birleştirme sorunlarından en yaygın olanlarını ve çözümlerini aşağıda listeledik;

  • Hesap birleştirme mesajı gösterilmiyor: Bazen mesaj, siz birkaç oyun oynadıktan sonraya kadar görünmez.
  • “Hesap Birleştirme” seçeneği çalışmıyor: Bu sorun özellikle PlayStation’da olmak üzere konsol oyuncuları için yaygın. Düzeltmek için PS5 sürümünü değil, PS4 sürümünü oynadığınızdan emin olun.
  • Kuyruk küçülmüyor: diğer menü sekmelerine gidin veya oyunu yeniden başlatın. Bazen sıra sayacı düzenli olarak değil, yalnızca etkinliğinizi yenilediğinizde güncellenir.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Korku

Dead Space Remake'i Bitirmek Ne Kadar Sürecek?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Canavalarlar Nasıl Yakalanır?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Wirebugs Rehberi

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Overwatch 2 Oyun Modları