Battle RoyaleFree Fire

Free Fire, yeni yılda Elite Pass’ı Booyah Pass ile değiştiriyor

Garena’nın süper popüler battle royale oyunu Free Fire için oldukça olaylı bir yıl oldu. Temmuz ayında geliştiriciler, yeni bir oyun çağına girerken oyunu sıfırdan yenileyeceklerini duyurdular. Beş yıldan fazla bir süredir bu işte bulunduktan sonra, her şeyi taze tutmak için yepyeni bir görünüm ve his zamanı gelmişti.

Free Fire’da oyuncuların sevdiği uzun süredir devam eden özelliklerden biri de Elite Pass. Kullanıcıların karakter kıyafetleri, silah kaplamaları, araç görünümleri ve çok daha fazlası gibi tonlarca estetiğe erişmesini sağladı. Bu sistemde yanlış olan bir şey olmasa da, Garena geçtiğimiz günlerde Elite Pass’ı sonlandıracağını duyurdu ve Aralık bunun için son ay oldu.

Ama bekleyin, hayal kırıklığına uğramak için hiçbir neden yok çünkü mağazada daha da harika bir şey var. 1 Ocak 2023’ten itibaren Elite Pass resmi olarak Booyah Pass ile değiştirilecek ve EP’den çok daha fazla içeriğe sahip olması gerekiyor. Yani, kesinlikle bir kazan-kazan durumu.

Ve artık yeni yıla bu kadar yaklaştığımıza göre, yeni sisteminin neler içerebileceğini kontrol etmenin tam zamanı. Free Fire’ın ilk Booyah Pass’ı, Fumes on Fire adını taşıyor ve pek çok güzellik içeriyor. Daha düşük fiyatlara, daha iyi ödüllere, sınırlı sürüm öğelere ve diğer pek çok özelliğe sahip olacağı için EP’yi tüm kategorilerde bir üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Yukarıda gömülü olan bu video, birkaç gün içinde gelecek olanlara bir göz atmanızı sağlar. EP gibi, Booyah Pass da aylık bir alışveriş olacak. Booyah Pass hakkında daha fazla bilgiyi resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Xbox One’da Nasıl Daha Fazla Depolama Alanı Açılır?