Açık Dünya

Ubisoft’un Star Wars Oyunu 2023’te Ortaya Çıkabilir

Oyunun kreatif direktörü, yeni Star Wars oyunuyla ilgili bu yıl daha fazlasını duyacağımızı umuyor.

Ubisoft Massive tarafından yapılan yeni Star Wars oyununun Kreatif Direktörü Julian Gerighty, bir Star Wars logosu resmiyle yaptığı açıklamanın ardından geçtiğimiz günlerde stüdyo için “2023 çok büyük olacak” diyen bir tweet paylaştı.

Şu anda Ubisoft Massive’in iki büyük açık dünya projesi oluşturduğunu biliyoruz. Avatar: Frontiers of Pandora, bu yıl veya daha sonra piyasaya sürülecek, ancak açık dünya olmasına ve büyük bir ölçeğe sahip olmasına rağmen Star Wars oyunu hakkında pek bir şey duymadık.

Bu, Ubisoft’un Star Wars oyunundan yakında herhangi bir çıkış tarihi göremeyeceğimiz anlamına geliyor, ancak şu ana kadar herhangi bir açıklama olmadığından, oyun hakkında herhangi bir şey görmek yine de ilginç olacaktır.

The Game Awards’ın resmi Twitter hesabından Gerrighty’nin tweet’ine bir yanıt, törende veya belki de Yaz Oyunları Festivali’nde bir şeyler göreceğimizi gösterebilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Star Wars Serisi

Respawn'ın Star Wars FPS Oyunu Söylentileri

AksiyonRol Oyunu

Forspoken PC Sistem Gereksinimleri Cebinizi Yakacak

League of Legends

Yeni League of Legends Oyunu Ortaya Çıkmış Olabilir

AksiyonMaceraRol Oyunu

Atomic Heart Gameplay Videosu Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Throne And Liberty 2023’te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor