MinecraftSandbox

Minecraft’ta Bloklardan Nadir Eşyalar Düşürün

Minecraft’ın bu Modu, Bloklardan İlginç ve Nadir Eşyaları Düşürme Şansı Veriyor. O mod hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Bir Minecraft kullanıcısı, Mojang’ın Minecraft oyunu için bloklar kırıldığı zaman oyuncuların ilginç ve hatta nadir öğeler elde etmesini mümkün kılan bir mod yayınladı.

Yeni bir Minecraft modu yayınlandı, bu da oyuncuların blokları kazdıklarında, bazı oldukça nadir eşyalar da dahil olmak üzere, blokların normalde vermeyeceği öğeleri kazanma şansına sahip olmalarını sağlıyor. Oyun tarihindeki en başarılı sürümlerden biri olan ve hatta oyuncular için ideal bir Noel hediyesi olan Mojang’ın korumalı alan oyunu, sınırsız yaratıcı potansiyeli ortaya çıkarma yeteneği ile dünya çapında milyonlarca insan için yüzlerce saatlik eğlence sağlamaya devam ediyor.

CurseForge kullanıcısı GamerPotion, Minecraft için “DarkMining” adlı bir değişiklik yayınladı. Temelde mod, daha ilginç veya nadir öğelerin kırık bloklardan düşmesi için bir şans vererek vanilla oyununun öğe düşürme özelliğini geliştiriyor. Bir görüntü, oyuncuların modu kullanarak madencilik yaptıklarında neler bekleyebileceklerine dair kolayca bir genel bakış sunuyor. Aşağıdan kontrol edebilirsiniz. Örneğin, standart bir Toprak bloğunu kırmak, nadir bir demir külçe düşürme şansına sahipken, taş bir blok lapis lazuli düşürebilir. Netherrack’in çıkarıldığında pancar vermesi muhtemel olduğundan, yiyecek kazanma şansı da vardır.

Çok nadir olsa da, kumdan veya topraktan elmas elde etmek bile mümkündür. Oyunu oynayan herkes, elmasların Minecraft’ın en çok aranan minerallerinden biri olduğunu ve güçlü zırh setleri de dahil olmak üzere bazı ilginç öğelerin işlenmesine izin verdiğini bilir. “DarkMining” kullanmak, artık elmasları derin, karanlık mağaralarda aramak zorunda kalmadan madencilik yapmak için daha büyük fırsatlar olduğu anlamına gelir. Yine, bir toprak blokta bir tane bulmak nadirdir, kuşkusuz, ancak bazı farklı blok düşüşleri elde etme şansı için modu kurmaya değer gibi görünüyor.

Modlama, Minecraft’ta bazı şeyleri gerçekten değiştirebilir, bazı özel modlar onu neredeyse tamamen farklı bir oyuna dönüştürür. Tabii ki, vanilya deneyimi, oyuncuları bloklu dünyada uzun süre meşgul edecek kadar büyük, ancak özel içeriğin eklenmesi, Minecraft’ın bugüne kadar hala güçlü olmasının nedenlerinden sadece biri.

Destekli İndirUmursamadan İndirBize Destek Ol
Buradan bize destek olarak içeriği indirebilirsin. Destek olursan, daha çok içerik paylaşılabilir.
Eğer çok zamanın yoksa doğrudan buradan içeriğe gidebilirsin. Reklamsızdır.
Sadece sitemize gönderilen bir bağlantı. Tıklayarak reklamları geçerek destek olabilirsin.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Açık DünyaRol OyunuSandbox

Albion Online Crystal Raiders Yayınlandı

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Nasıl Işınlanırsınız?

MinecraftSandbox

Minecraft 1.21 güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

MinecraftSandbox

Minecraft Netherite Nasıl Yapılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Kurtlar Nasıl Evcilleştirilir?