Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege’de Arkadaşlarınızı Davet Edemiyorsanız Çözümü Burada

Rainbow Six Siege oyuncu sayısı artıkça elbette problemler de çoğalıyor. Daha fazla oyuncu, daha fazla sorun anlamına gelir ve bu makale, arkadaşlarınızı partinize davet edememe sorununun çözümünü size verecektir. Özellikle sunucu aşırı yüklendiğinde bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Peki arkadaşlarınızı partinize davet edememe sorununu nasıl çözersiniz?

Birçok oyuncu, arkadaşlarını davet etmede sorun yaşadıklarını veya arkadaşlarının çevrimiçi görünmediğini veya davet edilemediğini bildirdi. Bunu çözmek için iki olası çözüm vardır. Biri topluluğun bulduğu bir düzeltme, diğeri ise Ubisoft’un bu sorun için kendisinin sunduğu bir düzeltme.

İlk düzeltme muhtemelen ikisinden daha kolay olanıdır. Topluluk, ev sahibi kim olursa olsun, oyunun genel ayarlarına gidip takım gizliliğini özelden herkese açık olarak değiştirmeyi öneriyor. Bu, toplantı sahibinin tüm arkadaşlarının davete ihtiyaç duymadan onlara katılmasını sağlar.

İkinci düzeltme Ubisoft desteği tarafından önerildi. Bu sorunu yaşayan oyuncuların Uplay’i kaldırması ve yeniden yüklemesi yeterlidir (oyunun yeniden yüklenmesi gerekli değildir, yalnızca başlatıcı).

Bu düzeltmenin, oyunu Steam üzerinden değil, Uplay başlatıcısı aracılığıyla oynayan oyuncular için olduğunu belirtmekte fayda var.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Facet of Generosity Nasıl Edilir?

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Destiny 2HaberNişancı Oyunu

Destiny 2'nin Gelecek Yılı Vampir Avı ve Sevilen Bir Konumu Oyuna Ekleyecek

Nişancı OyunuRehber

CS:GO'da FPS Nasıl Gösterilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler