AksiyonRol Oyunu

En İyi Horizon Forbidden West Zırhını Nasıl Alırsınız?

Horizon Forbidden West’teki en iyi zırhı, ne yapacağınızı biliyorsanız erkenden elde edebilirsiniz. Eğer hangi yolu takip edeceğinizi bilmiyorsanız, bu rehberimizde size o yolu göstereceğiz. Dikkatli şekilde okuyun.

En iyi Horizon Forbidden West zırhını bulmak, tamamlanması biraz zaman alacak parçalar için uzun bir çöpçü avını içerir. Ancak ödül, oyundaki en iyi zırhtır. İlk oyunun kalkan zırhının ve parlayan panellerinin görsel gösterisinden yoksun olabilir, ancak iyi bir yedek ve efsanevi bir set. Önceki kalkanı veya güç zırhını arıyorsanız, bunun yerine yeni Horizon Forbidden West güç zırhı yeteneğine ihtiyacınız olacak. Oseram Artificer, Horizon Forbidden West’teki en iyi zırh olarak karşımızda ve Güç Saldırınızı, Resonator ile ilgili yeteneklerinizi ve Valor Surge’ınızı güçlendirmek için bir dizi avantajla birlikte gelir. Ve onu elde etme arayışı uzun olsa da, oyunda bulabileceğiniz diğer setleri satın almak için kredi kazanmak üzere arenaya çıkmayı gerektirmez.

Bu iyi, ancak onu Horizon Forbidden West’te elde etmek için bulabileceğiniz tüm Kurtarma sözleşmelerini bulup tamamlamanız gerekecek. Şimdi tam olarak ne yapacağınızı ve neye ihtiyacınız olduğunu nerede arayacağınızı ele alacağız.

1. Barren Light’ın batısındaki Keruf ile konuşun


İlk olarak, Keruf’u bulmak isteyeceksiniz. Salvage avcılarının lideridir ve mürettebatını kimin en iyi zırhı yapabileceğini görmek için bir yarışmaya katılmaya davet etmiştir.

Yanında çöpçülerin ilki ve en düşük zorluk seviyesi olan Larend var, bu yüzden başlamak için özellikle iyi bir yer. İkili, Regalla’nın mürettebatının ortaya çıkmasından sonra Forbidden West’e ilk girdiğiniz yer olan Çorak Işık’ın yakınında, yukarıdaki harita işaretçisinde bulunur.

Larend’den sonra, son yaratımı kendiniz için yakalamak istiyorsanız, her birini bulup isteklerine yardım etmeniz gerekecek. Ancak her biri, her bir Kurtarma sözleşmesini tamamlamak için çok özel bir makine parçası gerektirir; bu nedenle, Not Defterinizin Veri Noktaları alanındaki Kurtarma Sözleşmesi bölümünden her birini okuduğunuzdan emin olun.

2. Tüm Kurtarma sözleşmelerini (Salvage contracts) bulun ve tamamlayın


Ardından, Yasak Batı’da dağılmış diğer üç Kurtarma avcısını bulmanız gerekecek. Bunları yukarıdaki konumlarda bulacaksınız.

Larend gibi, herkes size tamamlamanız için bir dizi Kurtarma sözleşmesi verecek ve bunların her biri, tamamlanması için çok özel bir makine parçası seçimi gerektiriyor. Önce belirli parçaları çıkarmanız gerekebileceğinden, makineleri indirmeye başlamadan önce sözleşmeyi kontrol ettiğinizden emin olun. Odak noktanızla her bir hedefi taradığınızdan emin olun ve ‘Parçayı etiketle’ özelliğini kullanarak ortadan kaldırmanız gereken parçayı pembe renkle vurgulayın. Bu, mekanik hedefinize ulaşmayı kolaylaştıracaktır.

3. Zırh değerlendirmesi için Keruf’a dönün


Tüm Kurtarma Sözleşmelerini tamamladıktan sonra, görevin kendisi tarafından vurgulanacak olan Larund’un bulunduğu yere geri dönün.

Burada, tüm yardımlarınıza rağmen, Kurtarma ekibinin bir araya getirdiği tüm zırh setlerinin tam anlamıyla çöp olduğu söylenecek. Ancak, henüz umutsuzluğa kapılmayın, çünkü belki de hepsini birleştirmenin oldukça iyi bir zırh seti oluşturacağını öne sürüyorsunuz.

4. Oseram zırhını alın

Ve böylece Oseram Artificer zırhı doğdu! Bu, Horizon Zero Dawn’daki en iyi zırh. Bu, Güç Saldırınıza, Resonator ile ilgili yeteneklerinize ve Valor Surge’inize bufflar veren savaşçı tipi bir zırhtır.

5. Overshield Valor Surge ile birleştirin

Şimdi, güç zırhına olabildiğince yakın yapmak istiyorsanız, Oseram Artificer zırhını, yetenek ağacının Survivor bölümünün altında bulunan Overshield Valor Surge ile birleştirmek isteyeceksiniz. Bu sizi, Aloy’un tüm vücudunu holografik bir ağ gibi saran geçici de olsa bir kalkanla donatacak.

Tamamen yükseltilmiş, bu, en büyük robo-düşmanlara karşı bir savaşta sahip olunması gereken bir Valor Surge nimetidir, bu yüzden uğraşmaya değer.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Horizon Forbidden West Hangi Sınıf İle İlerlemelisiniz?