AksiyonRol Oyunu

Forspoken PC Sistem Gereksinimleri Cebinizi Yakacak

Forspoken önümüzdeki hafta piyasaya çıkıyor ve Square Enix’in yaklaşan RPG’si, iyi bir deneyim elde etmek için PC’de ihtiyaç duyacağınız donanımı ortaya çıkardı. Spesifikasyonlar, minimum, önerilen ve ultra ayarlar için ihtiyaç duyacağınız donanımları vurgulayarak, belirli çözünürlük ve kare hızı hedefleri için neye ihtiyaç duyacağınızı ortaya koyar. İlginç bir şekilde, masada bir 1080p60 seçeneği yok, bu yüzden hala aldığınız çözünürlük buysa neye ihtiyacınız olacağını deşifre etmek oyunculara kalmış.

Önerilen seçenekler, oyuncuların saniyede 30 kare hızında 1440p için RTX 3070 veya Radeon RX 6700 XT ile Ryzen 5 3600 veya Intel i7-8700K’ye sahip olmasını gerektiriyor. Gerçekten detaylandırmadığı şey, buradaki 30 fps hedefine ulaşmak için hangi grafik ayarlarında olduğumuz. Eksiksiz ultra deneyim için, RTX 4080 veya (tuhaf bir şekilde) Radeon RX 6800 XT kullanırken Ryzen 5 5800 X veya Intel i7-12700K’ya ihtiyacınız olacak.

Tabloların dışarıda bıraktığı şey, bunların AMD’nin Fidelity FX Süper Çözünürlük özelliğinin etkin olup olmadığı veya bunların da doğal çözünürlükler olup olmadığıdır. Yakın zamanda piyasaya sürülen PC özellikleri fragmanı, bu yüksek çözünürlüklerin ve kare hızlarının yalnızca FSR 2.0 sayesinde yumuşatılmasının mümkün olduğunu gösteriyor, ancak incelemeler yavaş yavaş geldikçe burada daha fazla netlik elde edeceğimizi umuyoruz.

Bir yan not olarak, oyunu çalıştırmak için en az 16 GB RAM’e ihtiyacınız olacak gibi görünüyor ve bu, şeylerin alt ucunda yalnızca 720p30’da. Square Enix, önerilen deneyim için en az 24 GB RAM ve SSD önerirken, 4K60 için bir NVMe SSD ve 32 GB RAM’e ihtiyacınız olacak.

Forspoken, stüdyonun kendi bünyesindeki Luminous Engine üzerinde çalışan, yıllardır üzerinde çalışılan Square Enix’in yakında çıkacak bir RPG’sidir. Athia dünyasını dolaşan, büyüler yapan ve yol boyunca inanılmaz görünen akrobasi hareketleri yapan Frey Holland’ın hikayesini konu alıyor. Önümüzdeki hafta PC ve PS5 lansmanında duyulmak üzere bu ayın başlarında yayınlanan ekibin en son fragmanına göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Warzone 2’de Nuke Skin Nasıl Alınır?