Destiny 2Rehber

Destiny 2 Sinking Feeling shader nasıl alınır?

Destiny 2 Sinking Feeling shader’ın nasıl edineceğinizi öğrenin ve sizin için silahlarınıza ve zırh parçalarınıza parlak bir görünüm kazandırın. Arada bir, Destiny 2’ye yeni bir gölgelendirici geliyor ve bu gölgelendirme topluluğu mutlu ediyor ve herkes onu ele geçirmek istiyor. Season of the Seraph’s Eververse mağazası, Guardian’ınız ve silahlarınız için parlak, teknodan ilham alan bir boya olan Destiny 2 Sinking Feeling gölgelendiricisini getiriyor.

Bu Destiny 2 rehberimizde, onu nasıl edinebileceğinizi ve Destiny 2’deki koleksiyonlarınıza nasıl ekleyebileceğinizi ele alacağız. Ayrıca, konsolunuzun veya PC’nizin başında değilseniz, neye benzediğine ve neden göründüğüne bir göz atabilirsiniz. İşte herkesin istediği Destiny 2 Sinking Feeling shader…

Destiny 2 Sinking Feeling shader

Destiny 2 Sinking Feeling shader, Eververse mağazasından Bright Dust bölümünün altındaki Öne Çıkanlar sekmesinden 300 Bright Dust karşılığında elde edilebilir. Mağaza serisinin bu bölümünde mevcut olan son öğedir ve 24 Ocak 2023’te rotasyonda tekrar ortaya çıkana kadar kaybolacaktır.

Bahsedildiği gibi, bu gölgelendirici, Guardian’ınıza muhteşem bir parlaklık ve bitiş sağladığı için Season of the Seraph’ta Destiny 2’de en çok konuşulan içeriklerden birisidir. Aynısı silahlarınız için de geçerli. Bu nedenle, Destiny 2 Lightfall çıkış tarihi geldiğinde oyundaki mevcut hedefleri ve Neomuna’yı aydınlatmak istiyorsanız, fırsatınız varken onu aldığınızdan emin olun. Aşağıdaki bir Titan’daki tam gölgelendiriciye bir göz atabilirsiniz:

destiny 2'den bir oyun içi öğe ve size sağladığı efektler

Bu, güzel Destiny 2 Sinking Feeling gölgelendiricisini ve mevcutken veya tekrar açıldığında onu nasıl kendiniz için alabileceğinizi kapsar.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Warzone 2’de Nuke Skin Nasıl Alınır?