Açık DünyaAksiyonRol Oyunu

Hogwarts Legacy’yi tamamlamak ne kadar sürecek?

JK Rowling’in büyülü dünyasında nihayet özgür olacağımız beklenen Hogwarts Legacy’nin çıkışına bir aydan az bir süre kaldı. Her halükarda, Hogwarts’ta yapacak çok şey var, bu yüzden oldukça uzun bir oyun zamanı beklemeliyiz. Hogwarts Legacy sanat kitabını sızdırdığı bildirilen isimsiz bir sızıntıya göre, Hogwarts Legacy’nin oyun süresi oldukça uzun olacak.

Sızıntıya göre,(Twitter) hikaye modunu doğrudan bitirmeyi seçerseniz yaklaşık 35 saat ve tüm yan görevleri de yaparsanız ve tüm koleksiyon parçalarını ararsanız en az 70 saat sürecek. Örneğin, Avada Kedavra lanetini bir yan görev aracılığıyla açmanın oyunun sonlarında olması gerekiyor, bu nedenle rakiplerine ve düşmanlarına asayla çılgına dönmeyi uman herkes bunu yapmak için sonuna kadar beklemek zorunda kalacak.

Elbette bu bir söylenti ama 70 saatin üzerinde bir oyun süresi kesinlikle mantıksız görünmüyor. Bunu kesin olarak 10 Şubat’ta Hogwarts Legacy nihayet yayınlandığında öğreneceğiz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
COD: Modern WarfareRehberSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 kaç saatte biter?

AksiyonRol Oyunu

Saints Row'u bitirmek ne kadar sürer?

Macera

Prey, Kaç Dakikada Bitirilebilir?

Rol Oyunu

Harry Potter RPG Hogwarts Legacy oynanış videosu ve şimdiye kadar bilinenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim’in Sonraki Güncellemesiyle Gelecek Yeni Bölgeyi Gördünüz Mü?