Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Genshin Impact tier listemize en kaliteliden en kalitesize doğru devam ediyoruz. Bu yazımızda Tier B karakterlere bakacağız. Bu karakterler oyunda çok sık açıp hızlı bir şekilde geliştirebileceğiniz karakterler olsa da özellikler ve güç konusunda sizi ileriki seviyelerde taşımakta zorlanacaklar. Yine de daha düşük tierler daha ucuz olduğundan özellikle geçiş dönemlerinde sizi idare edebilirler.

Aşağıdaki karakterlerin bazılarının size oyun tarafından erken oyun aşamasında ücretsiz verildiğini göreceksiniz. Dediğimiz gibi bu karakterler kolay elde edilebilir ve sizi oyunun yani hikayenin ortalarına doğru taşıyabilir. Hatta Kaeya karakterini çok daha sık kullanacaksınız.

Genshin Impact B Tier Karakterler

Lisa (Electro)

4 yıldızlı karakter, birkaç saat oynadıktan sonra onun kilidini ücretsiz olarak açacaksınız. Lisa, verdiği hasar çok yüksek olduğu için listede daha da üst sıralarda yer alabilirdi, ancak söz konusu Electro kullanıcıları olduğunda, ondan çok daha iyi karakterler var, örneğin Fischl. Ancak, daha iyi karakterler elde edecek kadar şanslı değilseniz, Lisa yine de çok iyi bir seçenek. Yeteneği, belirli bir hedefe 3 defaya kadar istifleyerek bir elektrikli top atmasına izin verir. Beceriyi basılı tuttuğunuz zaman, belirli bir alanda bir yıldırım yaratırsınız (elektrik yığınlarına sahip olanlara daha fazla hasar verirsiniz). Ultisi, belirli bir alanda düşmanlara hasar veren bir kristal çağırır.

Kaeya (Cryo)

4 yıldızlı karakter, birkaç saat oynadıktan sonra kilidini ücretsiz olarak açacaksınız. Kaeya kötü bir karakter değil, özellikle başlangıçta Cryo kullanarak diğer karakterlere erişiminiz olmadığında. Bir kılıç kullanarak yakın dövüş menzilinde savaşırken, yeteneği rakipleri kısa bir süreliğine dondurur ve üzerinde yürümesine izin veren suyu dondurur. Ultisi, onu yarıçapında bulunan düşmanlara Cryo durumu veren buz parçalarıyla çevreler. Oyuna para harcamayı planlamıyorsanız veya memnun kalacağınız bir Cryo karakteri bulamadıysanız, Kaeya fena değil. Ancak, özellikle oyunun ilerleyen aşamalarında ondan daha iyi karakterler var.

Traveler (oyuncu karakteri) (Wind/Geo)

Oyunun başında aldığınız 5 yıldızlı oyuncu karakteri. Bu karakter, aralarından seçim yapabileceğiniz iki öğeden birine sahiptir, başlangıçta Rüzgar alırsınız, daha sonra bir Yedi Heykeli bulduğunuzda Geo’nun kilidini açabilirsiniz. Rüzgar elementi Geo’dan biraz daha iyi, sorun şu ki, bu formda karakterimiz Venti’nin daha kötü bir versiyonu. Bu karakterlerin becerileri çok benzer. Ultimate, oyuncu karakterinin yakınında bir hava topu oluşturarak oyuncunun önündeki düşmanlara hasar verir ve onları bir süre sonra havaya fırlatır. Buna karşılık Ultimate, rakiplere yönelik bir kasırga yaratır. Geo’ya gelince, yetenek yakındaki rakiplere hasar veren göktaşlarını çağırır. Üstelik bu meteorlar bazı saldırılara karşı koruma sağlıyor. Ultimate, yerde daha küçük kristaller oluşturarak rakipleri sizden uzaklaştırır ve hasar verir.

Klee (Pyro)

Bomba kullanarak saldıran 5 yıldızlı bir karakter. Klee bölgeci bir karakterdir. En çok hasarı bombalarının yerleştirildiği yerlere veriyor. Ultisi, seçilen konuma patlayan ve yine patlayan daha küçük mayınlar oluşturan daha büyük bir bomba atmayı içerir. Üzerlerine basan bir rakip, ateş hasarı alır. Bu karakter en iyi şekilde daha büyük rakip gruplarına karşı çalışır. Ultisi, seçilen bir yere, yaklaşık 10 saniye boyunca ateşli lazerlerle daha küçük bombalar ve saldırılar, rakipler oluşturan bir bomba atmayı içerir.

Bu listeden özellikle ilk iki karaktere önem vermenizi öneririz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Genshin Impact S Tier Karakterler