Genshin ImpactRehber

Genshin Impact C ve D Tier Karakterler

Bu yazıyla birlikte artık Genshin Impact’in karakterlerinin sonuna geliyoruz. Diğer Tier karakterler için Genshin Impact kategorisini kontrol edebilirsiniz. Bu kısımda iki Tier birden vereceğiz çünkü sayısı az. Oyunun en zayıf karakterleri olduğu söylense de her zaman işinize yarayabilir. Örneğin, Amber size ilk verilen D sınıfı bir karakter, Pyro ve okçu ve ateş birleşimi için özellikle oyunun başlarında sıkça kullanacağınız bir karakter. Çünkü, kalkanlı düşmanlara hasar vermek oldukça zor ve kalkanı yok etmek için Amber’e ihtiyaç duyacaksınız. Bunları açıklamamın nedeni her karakterin ayrı bir öneminin olduğunu vurgulamak. Yine de ileri oyun seviyelerinde benzer özelliklerde daha yüksek tier bir karakter bulduğunuzda ona yatırım yapmak elbette daha mantıklı.

Şimdi gelelim C ve D tier Genshin Impact karakterlerine.

Bennett (Pyro)

Kılıç kullanarak saldıran dört yıldızlı bir karakter. Bu, tamamen kötü olmayan bir karakter örneğidir, ancak Pyro’nun her açıdan o kadar çok daha ilginç ve daha iyi karakteri var ki, kıyaslandığında Bennett sadece zayıf görünüyor… Yeteneği, onun ateşli bir kılıçla saldırmasına izin veriyor. Yeteneği yüklediğinizde, rakiplerinizi havaya uçurarak muhteşem bir kombo oluşturur. Ultisi, büyük bir patlama yaratarak yerde %70 HP’nin altındaki müttefikleri iyileştiren ateşli bir aura bırakır.

Beidou (Electro)

Claymore kullanarak saldıran 4 yıldızlı bir karakter. Tek avantajı, oldukça dirençli olması ve daha küçük canavarları kendisinden uzaklaştırabilmesidir. Yeteneği, kendini bir bariyerle koruyarak hareketsiz durmayı, ardından bir kesik atmayı ve rakiplerini geri püskürtmeyi içerir. Bu karakter ne kadar çok yara alırsa güçleniyor, ancak oyuncunun daha güçlü olmak için vurulmasına izin vermesi pek olası değil… Ultisi, bir hedefe her saldırdığında rakiplerinin arasına şimşek çakmasına izin veriyor.

Ningguang (Geo)

Geo ile saldıran 4 yıldızlı bir karakter. Ningguang bir savunma karakteridir. Hasar veren ve rakiplerin saldırılarını engelleyen bir bariyer oluşturur. Bariyer çok uzun süre dayanıyor ve işini yapıyor… Ancak sorun şu ki, pek çok karakter mermi kullanmıyor. Şimdilik Ningguang gibi savunma karakterlerinin kullanılması önerilmez. Ultisi, rakiplerine aralarında birkaç kez zıplayan kristaller fırlatır.

Noelle (Geo)

4 yıldızlı karakter, Claymore ile saldırır. Noelle savunmacı bir karakterdir – bir tank diyebilirsiniz, ancak bir tank olmak için yeterli canı yoktur. Sahip olduğu yetenekler, onu koruyan bir kalkan içerir. Ultisi, Claymore’unu güçlendirerek saldırı menzilini artırır ve daha fazla hasar verir.

Xingqiu (Hydro)

4 yıldızlı bir karakter, kılıçla saldırır. Xingqiu, başlangıçta iyi bir karakterdir, ancak daha sonra gücü azalır. Yeteneği sayesinde yaralanmalara karşı biraz koruması var. Ultisi, çarptığı rakipler üzerinde etkiler biriktiren ve 15 saniye süren bir su kılıcı oluşturur. Ne yazık ki bu karakter, DPS’si düşük olduğu için yüksek miktarda HP’ye sahip bir rakiple dövüşmek için uygun değil.

Sucrose (Rüzgar)

Hava füzeleri ile saldıran 4 yıldızlı bir karakter. Sucrose zayıf bir karakter değil ama Jean ve Venti gibi aynı unsurları kullanan çok daha iyi karakterler var. Yeteneği, küçük bir alan yaratmasına izin verir; içindeki rakipler yaralanır ve uzaklaştırılır. Bu beceri, bekleme süresi 15 saniye iken büyük hasar vermez! Ultisi, becerinin etki alanını artırır, ayrıca rakiplerine üç defaya kadar çarparak her seferinde yaralanmalara neden olur. Bu karakter, çok sayıda rakiple savaşması gerektiğinde en iyisidir.

D Katmanı

Amber (Pyro)

Amber ok ve ateşle savaşan dört yıldızlı bir karakterdir. Amber, sadece birkaç dakika oynadıktan sonra ücretsiz olarak aldığımız karakterlerden biridir. En azından şimdilik eserlere, silahlara veya deneyime yatırım yapmak büyük bir kayıptır. Amber, özellikle diğer karakterlerle karşılaştırıldığında dövüş için bir işe yaramaz (Artık Pyro kullanıcılarından bahsetmiyorum bile). Küçük yaralar veriyor; yeteneği, patlayan ve diğer rakipleri yaralayan bir bebek fırlatmaktır. Sorun şu ki, bebeği fırlattığı mesafe çok küçük, patlama çok fazla hasar vermiyor ve ayrıca patlatma işlemi çok uzun sürüyor. Bununla birlikte Ultisi, bir ateşli ok yağmuru çağırır. Sorun şu ki, beceri sadece iki saniye sürüyor ve etkilenen bölge en büyüklerinden biri değil…

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Genshin Impact A Tier Karakterler