Genshin ImpactRehber

Genshin Impact A Tier Karakterler

Daha önce bahsettiğimiz üzere bu rehber serimizde Genshin Impact’in karakterlerinden bahsedeceğiz ve bu yazıda A Tier olanlardan söz edeceğiz. Şunu bir kez daha hatırlatmakta fayda var ki, Tier bakımından karakterler arasında çok iyi ya da çok kötü ayrımı yapmak zor. Sadece bazıları çok zor bulunduğundan ya da geliştirmek daha zor olduğundan hangisine yatırım yapacağınızı iyi belirlemenizde fayda var. Basit olarak söylemek gerekirse, karakterleri geliştirdiğiniz zaman onların yıldız sayıları artıyor. Bununla birlikte silahları ve diğer eşyalar da kendi içinde geliştirilebilir. Karakterlerin elementlerine ve diğer yeteneklerine göre ayrılıp hangisinden takım oluşturacağınızı ona göre belirlemelisiniz.

Şimdi geçelim Genshin Impact’te Tier A karakterlere ve onların özelliklerine. Tier A belki de en çok yatırım yapacağınız karakterlerdir. Tier S’ye göre daha kolay elde edilebilir ve Tier B’den daha iyidir.

Genshin Impact A Tier Karakterler

Jean (Rüzgar)

5 yıldızlı bir karakter, Favonius Şövalyelerinin lideri. Bir kılıç kullanarak saldırır, becerileri rakiplerini havaya fırlatarak rüzgar hasarı verir. Ultisi, ağır etki alanı hasarı verir ve yarıçapında bulunan her müttefik karaktere sağlık kazandıran bir aura yaratır. En iyi şifacılardan biridir ve rakipleri sersemletme yeteneğine sahiptir.

Barbara (Hydro)

4 yıldızlı karakter, ücretsiz olarak kullanılabilir. Bu karakter oldukça iyi bir destek. Birincil saldırıları iyileştirirken, yağmur yaratma yeteneği rakiplere Islaklık durumu empoze eder. Bu, kombinasyonlar oluşturmanıza olanak tanır. Ultisi, tüm müttefik karakterlerin maksimum HP’sini artırır.

Xiangling (Pyro)

AR seviyesi 20’ye ulaştığınızda ücretsiz olarak sunulan 4 yıldızlı bir karakter. Mızrakla saldırır, ağır hasar verir ve herkese ateşle saldıran ayısını savaş alanına çağırabilir. Ultisi, etrafa yayılan ve yakındaki rakiplere ateş durumu uygulayan bir ateş oluşturur. Ayrıca bu karakter, bir lezzet yarışması görevini yaparken kullanabileceksiniz. Eğer orayı zaten geçtiyseniz çok yakında karakteri ya alacaksınız ya da çoktan aldınız demektir.

Keqing (Electro)

Elektriği kullanan 5 yıldızlı bir karakter. Yakın dövüş menzilinde kılıçla saldırır. Rakibine elektrikli bir hançer fırlatabilir; Beceriyi tekrar kullandığınızda, yolunuza çıkanlara hasar vererek hançere götürülürsünüz. Ek olarak Ultisi, etrafındaki herkese elektrik hasarı verir. Bu karakter, daha büyük bir rakip grubuyla savaşmak için idealdir.

Razor (Electro)

Claymore kullanarak saldıran 4 yıldızlı bir karakter. Bu karakter Keqing’e benzer, ancak çalıştırılması daha zordur. Elektrik hasarı verir – ne kadar çok şarj olursa, rakiplere o kadar fazla hasar verir. Ultimate, arkanızda koruyucu bir ruh çağırır – elektrikli bir kurt. Onun ve Razor’ın saldırıları birbirine bağlıdır.

Xiao (Wind)

Mızrakla saldıran 5 yıldızlı bir karakter. Bu karakter, HP’si pahasına ağır hasar verir. Ultisi, Xiao’nun daha fazla hasar vermesini sağlar, ancak kahraman, becerinin aktif olduğu her saniye %3 HP kaybeder. Buna karşılık, standart becerisi, havada bile atılma yapmasına izin verir.

Chongyun (Cryo)

Claymore kullanarak saldıran 4 yıldızlı bir karakter. Chongyun, daha büyük rakip gruplarıyla savaşmak için idealdir, ancak daha güçlü bir düşmanla savaşmak zorunda kaldığında pek başarılı olamaz. Yeteneklerinden biri, etki alanındaysanız Cryo’nun gücünü saldırılarınıza ekleyen bir buz alanı oluşturur. Ultisi, yalnızca 40 enerjiye mal olduğu için çok ucuzdur, dolayısıyla onu sık sık kullanabileceksiniz. Yeteneğin kendisi, düşmana büyük bir güçle saldıran üç buz kılıcı çağırır.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Genshin Impact S Tier Karakterler