Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Reçine Rehberi

Genshin Impact rehberimizin bu kısmında Orijinal Reçinenin ne olduğunu, nasıl elde edildiğini, ne zaman yenilendiğini ve ne işe yaradığını öğreneceksiniz. Pek oyun içinde dikkat çekici olmasa da özellikle değerli malzemeler elde etmek istediğiniz zaman bunları kullanmak zorundasınız. Kısaca reçine, sandık açmaya yarıyor.

Örneğin bir yadigar zindanına girdiniz. Mücadeleyi kazandığınız zaman sandığı açmak için orjinal reçineye ihtiyacınız olacak. Sandığı açmadan zindan ayrılmanız mümkün. Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi bir boss ve reçine maliyeti oyun tarafından belirtiliyor.

Orijinal Reçine, öncelikle hazine elde etmek için kullanılan bir malzemedir. Bu hazineler öncelikle belirli bir patronu yendikten sonra, Ley Line Outcrops’u açtıktan ve bir çete dalgasını yendikten sonra ve belirli Zindanlarda bulunur. 1 Orijinal Reçine her 8 dakikada bir yenilenir ancak 120’nin üzerinde yenilenemez.

Orijinal Reçine, köken taşları kullanılarak da restore edilebilir. 60 Orijinal Reçineyi yenilemek 50 köken taşına mal olacak. Ekipmanınızda bir Kırılgan Reçine öğeniz varsa, onu kullandıktan sonra ayrıca 60 Orijinal Reçine alacaksınız. Ancak, Orijinal Reçinenin köken taşıları ile yenilenmesi durumunda bu maliyetin artacağını belirtmekte fayda var. İkinci ve üçüncü sefer için maliyet 100 köken taşı, dördüncü sefer için 150 köken taşı ve beşinci ve altıncı sefer için 200 köken taşı olacaktır. Orijinal Reçineyi bir günde 6 defaya kadar yenileyebilirsiniz.

Özetle reçineler zorlu bir savaştan sonra sandık açmak için gereklidir. Yenilenmesi uzun sürdüğünden ya da maliyetli olduğundan dikkatli kullanmanızı öneririz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Antik Şehir Rehberi

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerini Nasıl Diriltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Genshin Impact C ve D Tier Karakterler