Genshin ImpactRehber

Genshin Impact S Tier Karakterler

Genshin Impact ile ilgili rehber serimizde karakterlerin kalitesine göre sıralamasını yapacağız. Elbette aşağıda açıklayacağımız üzere yüksek yıldızlı karakterler daha iyi değiller. Bunun detaylarına gireceğiz; fakat bu kısımda S tier karakterlerden bahsedeceğiz. Yazının en önemli kısmında; Genshin Impact’te bulunan karakterler hakkında bilgi verileceği gibi hangilerinin yatırım yapmaya değip değmeyeceğini öğreneceksiniz.

Genshin Impact’te bu noktada, kilidi açılacak 23 karakter var. Dokuz tanesi beş yıldızlı karakterlerdir. Bulmak çok daha zordur, ancak bu, 5 yıldızlı karakterlerin 4 yıldızlı karakterlerden daha iyi olacağı anlamına gelmez. Karakterler bana kalırsa sözde bir birinden ayrılıyor. S’nin en iyi Katman ve D’nin en kötü olduğu görünüşte bir durum. Gerçek şu ki, her karakter yararlıdır, ancak bazı karakterler belirli bir şeyi diğerlerinden daha iyi yapar. Seviye D karakterlere yatırım yapılmaması tavsiye edilir.

Genshin Impact S Tier Karakterler

Fischl (Elektrik)

Bir yayı ve elektrik üzerinde gücü olan 4 yıldızlı menzilli bir karakter. Fischl, rakiplerini uzakta tutmakta harikadır ve su tipi rakiplerle savaşırken ölümcüldür. Elektrikli kuş çağırma yeteneği oldukça uzun süre aktiftir ve birkaç saniyede bir en yakın rakibe vurur. Ultisi sırasında, bu kuşa dönüşerek kısa bir süreliğine büyük hareket kabiliyeti kazanır ve içinden geçtiği her şeye saldırır. Beceri süresi dolduktan sonra kuş, kahramandan ayrılır ve etrafındaki her şeye tekrar saldırır. Diğer iki öğeyi birleştirerek ek bir etki elde etmek çok kolay olduğundan, karakter özellikle savaşta erişilebilir ve çok güçlüdür.

Diluc (Pyro)

Yakın dövüş alanında kılıç ve ateş kullanarak savaşan 5 yıldızlı bir karakter. Diluc harika bir DPS’dir, oyundaki en büyük hasarlardan bazılarını verir ve ateşle saldırılarını güçlendiren becerilere sahiptir. Ultisi, yakınındaki birçok rakibi yaralar. Şu anda en iyi karakterlerden biri ama aynı zamanda gelmesi biraz daha zor.

Venti (Wind)

Menzilli dövüşte uzmanlaşmış 5 Yıldızlı bir ozan. İki hava becerisi mükemmel bir şekilde birleşiyor. Zamanla yaralama yeteneği sekiz saniyeye kadar sürebilir. Ateş gibi diğer unsurlarla birleştiğinde, saflarındaki Venti gerçek bir ortalığı kasıp kavuracaktır.

Mona (Hydro)

Su kullanarak uzaktan saldıran 5 yıldızlı bir karakter. Eşsiz bir koşu animasyonu var, suda yüzmeden hareket edebiliyor, bu yüzden keşif için mükemmel bir karakter. Çatışmada, aynı anda birkaç hedefe saldırabilir ve zamanla hasar veren ve ardından patlayarak ağır hasar veren bir klon yaratma yeteneğine sahiptir. Bu karakterin Ultisi, rakipleri birkaç saniyeliğine sersemletir. Geri dönüp onlara vurduğunuzda sersemletme sona erer ancak daha fazla hasar alırlar.

Qiqi (Cryo)

Kılıçla donanmış 5 yıldızlı bir karakter. En iyi yardımcı karakterlerden biridir. Yetenekleri, müttefiklerini 15 saniyeliğine güçlendirerek hem Qiqi’nin hem de diğer karakterlerin, Qiqi’nin yaptığı her saldırı için sağlıklarını yenilemesine neden olur. Ayrıca bu beceri, yarıçapındaki hedeflere hasar veren bir aura oluşturur.

S Tier Genshin Impact şimdilik bu kadar, zaman içinde yeni karakter yayınlanırsa ekleme yaparız. Diğer Tierleri başka rehberlerde yayınlayacağız. Şimdilik Genshin Impact ile ilgili daha fazla içerik arıyorsanız aşağıdaki listemizi kontrol edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Genshin Impact: Hızlı bir başlangıç için ipuçları