Call of DutyRehber

Modern Warfare 2’de Operator Kills Nasıl Elde Edilir?

MW2’deki günlük veya bonus mücadeleleri tamamlayamıyor musunuz? COD Modern Warfare 2’de Operatrr kills nasıl alacağınızla ilgili kılavuzumuza göz atın.

Modern Warfare 2, çok sayıda benzersiz oyun mekaniği ve COD’de zorluklar içeriyor. Bunu söyledikten sonra, farklı günlük, bonus ve silah açma zorluklarını tamamlamanız gerekiyor. Böyle bir zorluk, MW2’de Operator Kills elde etmektir. Oyuna yeni başlayan oyuncular için, oyuncuların ayırt etmesi biraz kafa karıştırıcı olabilir. Günlük mücadeleler yalnızca 24 saat sürdüğü için, birkaç oyuncu onları tamamlamak için gerekli öldürmeleri alamıyor. Endişelenmeyin, Günlük veya Bonus mücadeleleri tamamlamak için MW2’de Operator Kills nasıl alacağınızla ilgili kılavuzumuza göz atın.

Modern Warfare 2’de Operator Kills Nasıl Elde Edilir?

MW2’de gerçek oyuncu düşmanlarını ortadan kaldırarak Operator Kills elde edebilirsiniz. Operatör Öldürme zorluklarını tamamlamak için herhangi bir Çok Oyunculu moda geçebilirsiniz. Açıkçası, bu düşmanlar AI Askerleri veya AI kontrollü düşmanlar değil. Bu yüzden öldürmeleri çok daha zor olabilir. Yani bu görev başka oyuncuları saf dışı etmekle ilgili.

Yine de, Operatör Öldürmelerini elde etmek için bazı ipuçları ve stratejiler şunlardır:

  1. Daha önce de belirtildiği gibi, gerçek oyuncuları ortadan kaldırmak nispeten daha zor olabilir. Bu yüzden dikkatli olun ve düşmanlara karşı gözlerinizi dört açın.
  2. Rakiplerinizi öldürmek için acele etmeyin. Bunun yerine, saklanmanızı ve istediğiniz kadar zaman ayırmanızı öneririz.
  3. Çekimlerinizi sıralamaya çalışın ve Mini Harita veya Tac Haritasında Operatörleri takip edin.
  4. Operatör düşmanları da kullanabileceğinden, Katliamları veya Hava Saldırılarını kullanmaktan çekinmeyin.
  5. Bazı zorluklar, Operatörün belirli bir silahla, yetenekle veya başka bir koşulla öldürmesini gerektirir. Bu zorlukları tamamlamak için öldürmelerle birlikte bu koşulları yerine getirdiğinizden emin olun.
  6. Son olarak, MW2’de Operatör öldürmelerini üstlenirken sabır çok önemlidir. Bu nedenle, düşmanları yok edecek kadar sabırlı ve agresif olun.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Overwatch 2 Karakter Özellikleri