Elden RingRehber

Elden Ring’de Scaly Misbegotten Nasıl Yenilir?

Elden Ring’de Scaly Misbegotten’ı nasıl yeneceğinizi öğrenmek için bu rehberimizi okuyun.

GOTY 2022 galibi Elden Ring’de yüzlerce patron dövüşü var. Bu düşmanlar Aradaki Topraklara dağılmıştır. Her savaş için Tarnished farklı taktikler kullanmak zorunda kalacak. Aynısı, oyundaki bir mini patron olan Scaly Misbegotten için de geçerlidir. Bu yaratık küçük olmaktan çok uzak olduğu için isimle gitmeyin. Üstlenebileceğiniz isteğe bağlı bir dövüştür. Bu, oyunun sonunu hiçbir şekilde etkilemeyeceği anlamına gelir. Ancak, birçok oyuncu bu devasa canavara karşı oldukça kolay bir şekilde yere düşüyor. Onlardan biriyseniz, daha fazla kendinizi yormayın çünkü size yardımcı olacağız. İşte Elden Ring’de Scaly Misbegotten’ı nasıl yeneceğiniz konusunda çok önemli ipuçları.

Elden Ring’de Scaly Misbegotten Nasıl Yenilir?

Scaly Misbegotten, Morne Tüneli’nde bulunabilir. Bu alan, haritanın güney bölümünde, Limgrave’in hemen altında yer almaktadır. Buna Ağlayan Yarımada denir. Scaly Misbegotten’ı yenmek, oyundaki diğer patronlara kıyasla kesinlikle zor değil. Ancak Elden Ring oyuncularının yaptığı en büyük hata, patronun hızını hafife almak. Yavaş olabilir ama devasa baltası bunu telafi ediyor. Yaratık, baltasını etkileyici bir mesafede sallayabilir. Mesafenizi korumazsanız, oldukça kolay bir şekilde vurulursunuz. Baltasını dikey olarak da sallayabilir.

Scaly Misbegotten hızlı hareket edemez ama baltası dikkat etmeniz gereken bir şeydir. Menzilli saldırılar, Elden Ring’de Scaly Misbegotten’ı yenmek için oldukça iyi sonuç verebilir. Kullanabileceğiniz bir başka taktik de yaratığa baltayı üç kez savurduktan sonra saldırmaktır. Bu, Scaly Misbegotten’ın başka bir saldırı için enerjisini yenileyeceği dönemdir. Arkasından ulaşabileceğiniz bir şekilde saldırılarından kaçın. HP’sinin bir kısmını almak için sırtına güçlü darbeler indir. Onu bırakmak için sonuna kadar bu modeli takip edin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Overwatch 2 Karakter Özellikleri