AksiyonRol Oyunu

Mortal Shell Beklenmedik Bir Şekilde Game Pass’e Geri Döndü

Dark Souls’tan ilham alan aksiyon RPG Mortal Shell, beklenmedik bir şekilde Game Pass’e geri döndü. Oyun geçen Kasım ayında sistemden kaldırılmıştı.

Cold Symmetry’den aksiyon RPG oyunu Mortal Shell beklenmedik bir şekilde Game Pass’e geri döndü.

Bu bir sürpriz olarak geliyor. Oyun daha önce uzun bir süre Game Pass kapsamında sunulmuştu ancak geçtiğimiz Kasım ayında hizmetten kaldırılmıştı.
Şimdi, bir aydan biraz fazla bir süre sonra Mortal Shell, Game Pass’e geri döndü.
Oyunun hizmetten kısa süreliğine uzak kalmasına neyin sebep olduğu bilinmiyor. Büyük olasılıkla, geliştiricilerin ve yayıncıların Microsoft ile olan sözleşmesi sona ermişti ve yeni bir sözleşme için pazarlık yapmak beklenenden biraz daha uzun sürdü.
Game Pass’te Mortal Shell, hem PC’de hem de Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X konsollarında mevcuttur.

Mortal Shell, 2020’de PC, Xbox One ve PlayStation 4’te, 2021’de piyasaya sürülen PS5 ve XSX/S sürümleriyle çıkış yaptı ve geçen ay bir Nintendo Switch versiyonuna sahip olduk.

Oyun oldukça sıcak karşılandı. OpenCritic’te ortalama puanı %76’dır. Öte yandan Steam’de, kullanıcı incelemelerinin %73’ü, “çoğunlukla olumlu” karşılama olarak kategorize edilir.

Mortal Shell ayrıca ticari bir başarı olduğunu da kanıtladı. Oyun, piyasaya sürülmesinden sonraki yedi ay içinde yarım milyondan fazla alıcı buldu.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

HaberRol OyunuStarfield

Starfield's Shattered Space DLC Duyuruldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Overwatch 2 Karakter Özellikleri