AksiyonRol Oyunu

Mortal Shell Beklenmedik Bir Şekilde Game Pass’e Geri Döndü

Dark Souls’tan ilham alan aksiyon RPG Mortal Shell, beklenmedik bir şekilde Game Pass’e geri döndü. Oyun geçen Kasım ayında sistemden kaldırılmıştı.

Cold Symmetry’den aksiyon RPG oyunu Mortal Shell beklenmedik bir şekilde Game Pass’e geri döndü.

Bu bir sürpriz olarak geliyor. Oyun daha önce uzun bir süre Game Pass kapsamında sunulmuştu ancak geçtiğimiz Kasım ayında hizmetten kaldırılmıştı.
Şimdi, bir aydan biraz fazla bir süre sonra Mortal Shell, Game Pass’e geri döndü.
Oyunun hizmetten kısa süreliğine uzak kalmasına neyin sebep olduğu bilinmiyor. Büyük olasılıkla, geliştiricilerin ve yayıncıların Microsoft ile olan sözleşmesi sona ermişti ve yeni bir sözleşme için pazarlık yapmak beklenenden biraz daha uzun sürdü.
Game Pass’te Mortal Shell, hem PC’de hem de Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X konsollarında mevcuttur.

Mortal Shell, 2020’de PC, Xbox One ve PlayStation 4’te, 2021’de piyasaya sürülen PS5 ve XSX/S sürümleriyle çıkış yaptı ve geçen ay bir Nintendo Switch versiyonuna sahip olduk.

Oyun oldukça sıcak karşılandı. OpenCritic’te ortalama puanı %76’dır. Öte yandan Steam’de, kullanıcı incelemelerinin %73’ü, “çoğunlukla olumlu” karşılama olarak kategorize edilir.

Mortal Shell ayrıca ticari bir başarı olduğunu da kanıtladı. Oyun, piyasaya sürülmesinden sonraki yedi ay içinde yarım milyondan fazla alıcı buldu.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Overwatch 2 Karakter Özellikleri