Star Wars Serisi

Respawn’ın Star Wars FPS Oyunu Söylentileri

Respawn Entertainment’ın Star Wars FPS’si, yeni bir Respawn iş listesinin ortaya çıkmasının ardından söylentiler arttıkça, biraz şekillenmeye başladı. Star Wars evreninde Titanfall 2 gibi bir oyun düşünebilirsiniz. Star Wars Jedi Survivor ve Respawn’ın adsız Star Wars FPS’si konsollara göz kırparken, Star Wars hayranları Lucasfilm’in ganimetlerinden keyif almaya devam ediyor. İkincisi, duyurulmasından bu yana hala gizemini koruyor, ancak yeni söylentiler, Respawn’ın Star Wars FPS’sinin çok oyunculu bir oyun olabileceğini iddia ediyor. Apex Legends ve Titanfall 2 özgeçmişlerinde, galaktik FPS savaşları olası olabilir.

Geçen yıl Ocak ayında Electronic Arts ve Lucasfilm, yepyeni bir Star Wars FPS oyunu geliştirdiklerini resmen duyurdular. Tek oyunculu bir anlatıma odaklanan yeni oyun, Apex Legends geliştiricisi Respawn Entertainment’tan gelecek. 2022 tarihli EA blog gönderisine göre, onaylandığı sırada başlık üzerindeki çalışmalar daha yeni başlamıştı. O zamandan beri, Respawn Star Wars FPS oyunuyla ilgili konularda sessiz kaldı.

Şimdi, oyunda çok oyunculu bir bileşenin potansiyelini ortaya koyan, derinlemesine incelememiz gereken yeni bir bilgimiz vardı. Emopulse tarafından belirtildiği gibi, yakın tarihli bir iş listesi, Respawn’ın “çok oyunculu bir oyun üzerinde çalışma deneyimine” sahip bir “Kıdemli Oyun Yazılım Mühendisi” aradığını gösteriyor. Ancak, listenin o zamandan beri bu sözü kaldırmak için değiştirildiği görülüyor. Geliştirici henüz herhangi bir çok oyunculu yönü duyurmadı. Bununla birlikte, son gerçek Star Wars FPS çok oyunculu deneyimleri Star Wars Battlefront 2 ve Star Wars: Squadrons’ta görüldüğünden, daha fazla Star Wars FPS heyecanı sunma fırsatı sonuna kadar açıktır.

Respawn Entertainment, Titantfall 2 ve Apex Legends gibi çok oyunculu hitler üzerindeki çalışmalarıyla tanınır. İlki, bağımlılık yaratan ve yoğun çevrimiçi çatışmalarıyla beğeni topladı. Respawn Star Wars FPS, Star Wars Battlefront 2 gibi fetih veya PvE modlarına sahip olabilir. Respawn’ın kolunun altında ne olduğunu görmemiz gerekecek.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

HaberStar Wars Serisi

Star Wars: Outlaws, NVIDIA DLSS 3.5 Ray Reconstruction'ı Destekleyecek

HaberStar Wars Serisi

George Lucas Star Wars'u "Sadece Beyazlar" Eleştirilerine Karşı Savunuyor

HaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws'dan Bir Görüntü Sızdırıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Returnal PC Çıkış Tarihi ve Tam Sistem Gereksinimleri