Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Warzone 2 Sezon 2, COD oyununun mevcut yağma sisteminde büyük bir ince ayar da dahil olmak üzere Call of Duty battle royale’de çeşitli değişiklikler getirecek.

Warzone 2 Sezon 2, COD battle royale için umut verici bir şekilde iyileştirilebilir. Geliştirici Raven Software, battle royale için birkaç yaşam kalitesi ayarı üzerinde çalışıyor ve oyuncuların belirli bir değişikliği seveceğinden eminiz. Modern Warfare 2 spin-off modu, bölücü ganimet sistemi nedeniyle eleştirildi ve birçok kişi eski yöntemlerine döneceğini umuyordu. Warzone 2 Sezon 2 ganimet sistemi önemli bir ince ayar getireceğinden, COD oyuncularının talepleri karşılanmış olacak.

Al Mazrah’ta en iyi Warzone 2 silahlarıyla oyuncuları oliberting etmek eğlenceli olabilir ama bu silahları donatmak farklı bir konu. Oyuncular Warzone 2 meta silahlarını kullanmadan önce, önbellekleri, kutuları ve düşman sırt çantalarını yağmalamak hayatta kalmanın en önemli yoludur. Orijinal Warzone’da, düşman ganimetleri ölüm üzerine anında dağıtılıyordu, bu da oyuncuların hızla cephane ve daha iyi silahlar toplamasını sağlıyordu. Oyuncuların anında yeni silahlar almak yerine ayrı bir menüde arama yapmaları gerektiğinden, Warzone 2 ile yağmalama büyük ölçüde değişti.

Daha fazlasını kaçırmayın!

Sony, Microsoft’un Call of Duty’i PlayStation’dan Kaldırmamasını Umuyor

Sony, Microsoft’un PlayStation ile mevcut “sözleşme anlaşmalarını” yerine getirmesini beklediğini belirten bir bildiri yayınladı. Sony, Microsoft’tan Activision Blizzard’ın oyun listesini PlayStation platformlarında kullanılabilir durumda tutmasını bekliyor. Wall Street Journal’a yayınlanan yeni bir açıklamada, şirket sözcüsü şunları kaydetti: “Microsoft’un sözleşmeye dayalı anlaşmalara uymasını ve Activision oyunlarının çok platformlu olmasını sağlamaya devam etmesini bekliyoruz.”

0 comments

PUBG tarzı ganimet sistemi, yayınlanmadan önce Reddit’te aleyhtarları hızla topladı ve bazı oyuncular onu “herhangi bir battle royale’deki en kötü yağma sistemi” olarak adlandırdı.

Raven Software, Warzone 2 Sezon 2’de bunu değiştirmeye hazırlanıyor, çünkü yeni bir tweet “oyuncu elemeleri ve tüm ganimet kutuları artık yüzen ganimetleri yere fırlatacak” diyor. Geliştirici, “battle royale yağma değişikliklerinin ve daha fazlasının Sezon 02 ile birlikte geleceğini” ve daha fazla bilginin “gelecek haftaki stüdyo blogunda” ayrıntılandırılacağını açıklıyor. Ganimet sistemini eski haline döndürmek, oyuncular için kesin bir darbe olacaktır. Bununla birlikte, koşarken düzgün çalışamama gibi yaygın olarak belirtilen konular, COD hayranları tarafından yoğun bir şekilde tartışılmaya devam ediyor.

Call of Duty battle royale’nin 2. Sezonu yakın zamanda ertelendi, ancak oyuncular yağma dışında başka uygulamalar görmeyi bekleyebilirler. Rebirth Island veya Fortune’s Keep’in yokluğunun ardından Warzone 2, daha küçük battle royale savaşlarına ihtiyaç duyuyor. Sezon 2 oyuncuları sonunda yeni bir Diriliş haritasında oynayabilecekler.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Call of DutyRehber

Modern Warfare 2'de Operator Kills Nasıl Elde Edilir?

Battle RoyaleFree Fire

Free Fire, yeni yılda Elite Pass'ı Booyah Pass ile değiştiriyor

Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Warzone 2’de Nuke Skin Nasıl Alınır?