Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?

Bir sonraki avınız sırasında bazı malzemeler almayı umuyorsanız, Monster Hunter Rise Machalite Cevheri konumlarının tümünü burada işaretliyoruz.

Monster Hunter Rise’ın başlarında, silahlarınızın ve zırhınızın bazı gaddar yaratıklara karşı sıfırdan hazır olduğundan emin olmak çok önemlidir, ancak doğru kaynaklara ihtiyacınız vardır. Bu kaynaklardan biri, birçok erken oyun alanında bulunabilen Monster Hunter Rise Machalite Ore’dir. Ancak, onları bulmak biraz zor olabilir.

Oyun tarzınıza uygun olduğundan emin olmak için bir sonraki ava çıkmadan önce Monster Hunter Rise silahlarından bazılarına göz atmaya değer olabilir. Değilse, nasıl hissettirdiğini görmek için 14 silahtan herhangi birini test etmek için her zaman Monster Hunter Rise eğitim alanını kullanabilirsiniz. Ancak, biraz malzeme bulmaya hazırsanız, Monster Hunter Rise’da size biraz Machalite Cevheri bulalım.

Monster Hunter Rise Machalite Ore

Monster Hunter World’deki Machalite Ore, Su Basmış Ormandaki Mavi ve Beyaz Maden Çıkıntılarında, Sandy Plains’de ve Low Rank’teki Lava Caverns’de bulunabilir. Tam olarak Monster Hunter Rise Machalite Ore konumlarını istiyorsanız, onları aşağıda bulabilirsiniz.

Daha fazlasını kaçırmayın!

Monster Hunter Rise: Canavalarlar Nasıl Yakalanır?

Monster Hunter Rise rehberimizin bu bölümünde bir canavarın nasıl yakalanacağını açıklıyoruz. Canavarları yakalamanın neden buna değer olduğunu ve onları zayıflatmanın en iyi yollarının neler olduğunu irdeliyoruz. Genel olarak değineceğimiz Monster Hunter Rise’da canavar yakalama konusundaki başlıklarımızı sıralayalım.

Neden bir canavarı yakalamanız gerekiyor?
Zayıflamış bir canavar nasıl tanınır?
Bir canavar nasıl yakalanır?

Neden bir canavarı Yakalamanız gerekir?

Bazı görevler canlı bir canavarı yakalamanızı g

0 comments

Anlaşılır olması için, bunlardan Machalite Cevheri elde etme olasılığınız daha yüksek olduğundan, Mavi Maden Çıkıntılarına odaklanıyoruz. Machalite Ore’yi High Rank’ta da bulabilirsiniz, ancak Low Rank görevlerinde çok daha kolay.

Taşkın Orman (Flooded Forest) Makalit Cevheri konumu

Su Basmış Ormanda toplam sekiz Mavi Maden Çıkıntısı var. İşte tam olarak aşağıdaki konumlar:

Sandy Plains Machalite Cevheri konumu

Sandy Plains’de altı Mavi Maden Çıkıntısı var. Aşağıdaki haritamızdaki tam konumları:

Lava Caverns Machalite Cevheri konumu

Son olarak, Lava Caverns’de toplam 16 Blue Mining Outcrops bulabilirsin, bu da burayı Machalite Cevheri toplamak için en iyi yer yapar. Kesin konumlar için aşağıdaki haritamıza bakın:

Düşük Dereceli Basarios avları sırasında Machalite Cevherini Canavar Ödülü olarak da bulabilirsiniz. Bu, bu kaynağı toplamaya yönelik olsa da, yukarıdaki konumlarda onları toplamak çok daha kolay olduğu için bunu yapmamanızı tavsiye ederiz.

Ekipmanınızı üretmeye veya yükseltmeye başlayabilmeniz için her Monster Hunter Rise Machalite Cevheri konumu budur. Machalite Ore’unuzu ne üzerinde kullanmanız gerektiğini görmek için Monster Hunter Rise en iyi silahlar listemizi kullanmalısınız veya bir sonraki avlarına bakanlar, sırada ne olduğunu görmek için Monster Hunter Rise Anahtar Görevlerine göz atmalısınız.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir