League of Legends

Yeni League of Legends Oyunu Ortaya Çıkmış Olabilir

Riot Forge’dan yeni League of Legends aksiyon oyunu sızdı. Sylas’lı Mageseeker oyunu yakında duyurulabilir.

Riot Games’in Riot Forge yayıncılık şirketinden habersiz yeni bir League of Legends oyunu, Güney Kore’nin oyun derecelendirme komitesi aracılığıyla sızdırılmış görünüyor. Mageseeker: A League of Legends Story adlı oyunun, LoL’ün en tartışmalı karakterlerinden birinin oynadığı PC ve konsollar için bir aksiyon oyunu olduğu bildiriliyor: Tecritçi Demacia eyaletinde ezilen büyücülerin ayaklanmasına liderlik eden haydut büyücü Sylas, the Unshackled .

Sylas, Ocak 2019’da League of Legends’ta oynanabilir bir şampiyon olarak piyasaya sürüldü; o zamandan beri bir Marvel çizgi roman dizisinde Demacia’lı büyücü arkadaşı Lux ile birlikte rol aldı; bir hikaye etkinliğinin parçası olarak Freljord’daki Kışın Pençesi barbar çeteleriyle bir araya geldi; ve o zamandan beri Demacia’nın ana düşmanı olarak görev yaptı.

League of Legends şampiyonlarından birisi olan Sylas için harika bir çizim

Demacia, petrisit olarak bilinen sihirli baskılayıcı bir taş üzerine kurulmuş bir monarşidir. Ulus, büyücüleri avlamak ve yeteneklerini ortadan kaldırmak, hapsetmek veya kendileri bir Büyücü olarak çalıştırmak için Sihir Avcıları olarak bilinen devlet ajanlarını kullanıyor. Sylas, serbest bırakılmasının ardından yayınlanan ve büyücü isyanını iş başında gösteren bir video olan Stand With Sylas’ta retoriğinin bir kısmını paylaşıyor.

Mageseeker: A League of Legends Story için Oyun Derecelendirmesi ve Yönetim Komitesi listesi kaldırılmış gibi görünüyor. Ancak açıklaması doğruysa, Sylas’ın bir özgürlük savaşçısı ve devrimci olarak hizmet ettiği oyunun çıkması muhtemeldir. Riot şimdiye kadar Demacia’yı hatalı olarak tasvir etti – ancak Sylas genellikle çok ileri giderek ve yeni, adil bir devletin inşasından kendi tatmini için acımasız bir intikam peşinde koşarken tasvir ediliyor.

Öte yandan, Sylas yırtık ve iki büyük zinciri bir aksiyon oyununa çok uygun. Demacia, Lux ve Garen gibi Demacia soylularından Fiddlesticks gibi ilkel iblislere kadar, Mageseeker’da ortaya çıkabilecek karakterlerle dolu.

Riot Forge, ana başlığın dışında League of Legends ile ilgili oyunlar yayınlıyor. Yayıncı daha önce Choice Provisions’un ritim aksiyon oyunu Hextech Mayhem’i ve Airship Syndicate’in RPG’si The Ruined King’i yayınlamıştı. Riot Forge ayrıca Zaunite dahisi ve Arcane karakteri Ekko ile Nunu çocuğu ve onun yeti en yakın arkadaşı hakkında 2023 için planlanan Song of Nunu’nun başrolde yer aldığı yakında çıkacak bir aksiyon platform oyunu olan Convergence’a sahip. Ancak hayranlar daha önce Mageseeker’dan habersizdi.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
League of LegendsMoba

League of Legends: Arena 2v2v2v2 Modu Sıralama Sistemi Açıklaması

League of LegendsMobaRehber

League Of Legends'ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama

League of LegendsMobaRehber

Wild Rift siyah ekran sorunu

League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Modern Warfare 2’de Operator Kills Nasıl Elde Edilir?