Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2’de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Daha yaygın olarak Nuke Görünümü olarak bilinen Hayalet Görünümü, Call of Duty: Warzone 2’deki en prestijli görünümdür. Bu kıyafeti açanların tartışmasız bir şekilde kendilerini diğerlerinden daha yüksek bir kaide üzerinde tutabileceklerini söylemeye gerek yok. Ancak, bu nispeten küçük bir oyuncu kulübü ve kulübün bir parçası olmak için ciddi bir çalışma yapmanız gerekecek. Bunun nedeni, adından da anlaşılacağı gibi, onu kazanmanın bir Warzone maçında nükleer bomba çağırmak anlamına gelmesidir. Bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız ve bunu yaparak Nuke Görünümünün kilidini şimdi açabilirsiniz, öğrenmek için okumaya devam edin!

Call of Duty: Warzone 2’de Nuke Kostümü Nasıl Alınır?

Nuke Skin’i almak için önce arka arkaya beş Warzone 2 maçı kazanmanız gerekir. Bu kesinlikle kolay bir iş değil – hatta imkansız görünebilir – ama yapılabilir. A-oyununuzda olmanız gerekeceğinden, Nuke Skin mücadelesini tamamlamak için bazı takım arkadaşlarınızı almanızı öneririz.

Art arda beş oyun kazandıktan sonra, etkinleştirmek için düşmeden önce ekranınızda görünecek olan Champions Quest sözleşmesini alacaksınız. Nuke Skins mücadelesini yeniden başlatmak zorunda kalmadan önce bu sözleşmeyi tamamlamak için dört deneme hakkınız olacak.

Bu sözleşme için, haritada işaretli üç unsuru toplamalı ve süre dolmadan haritanızda daire içine alınmış bomba alanına getirmelisiniz. Daha sonra nükleer bombayı elementlerle donatmalı ve başarılı bir şekilde patlayana kadar iki dakika boyunca savunmalısınız. Başarılı olursanız, Warzone karşılaşmasını otomatik olarak kazanır ve Nuke Kaplamasını alırsınız. Ayrıca bir Quest Nuke Arama Kartı, Amblem, Boom Box Charm ve Radioactive Sticker alacaksınız.

Nuke Skin’i edinmenin kolay bir iş olmadığını söylemeye gerek yok. Bu nedenle, art arda beş Warzone 2 maçı kazanmayı umuyorsanız, en iyi performanslarıyla oynayan seçkin bir oyuncu kadrosuna ihtiyacınız olacak. Yine de daha önce yapıldı ve yeterince kararlıysanız siz de yapabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Korku

Dead Space Remake'i Bitirmek Ne Kadar Sürecek?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Canavalarlar Nasıl Yakalanır?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Wirebugs Rehberi

Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Atomic Heart Gameplay Videosu Yayınlandı