Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

SSL Connection Error, bugünkü rehberimizdeki konumuz bu. Apex Legends’de bu hatayı alıyorsanız mutlaka bu rehberimizi gözden geçirin. Oyuncular, oyunda oturum açmalarını engelleyen bir SSL bağlantı sorunuyla karşılaştı. Bunu çözmek için yapabileceğiniz birkaç şey var. Apex Legends SSL bağlantı sorununu nasıl çözeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Apex Legends oyuncuları, oyundan zevk almalarını engelleyen SSL bağlantı hatası yaşıyor ve bunu nasıl düzelteceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Respawn Entertainment ve EA hala bu soruna yanıt vermiş değil. Apex Legends topluluğu, Battle Royale video oyunundaki, oyunu çökerten “Kullanıcı Arayüzü Görüntülerinde yer kalmadı” uyarı mesajı da dahil olmak üzere, bir çok hatayla mücadele mücadele ediyor.

Şimdi, oyuncular Apex Legends sunucularına bağlanmaya çalıştıklarında “SSL bağlantı hatası” yazan başka bir hata mesajıyla ilgili şikayetler geliyor. Bu sorunu yaşadıysanız, size SSL bağlantı hatasını nasıl onaracağınızı göstereceğiz.

Cep telefonunuzdan veya PC’nizden EA web sitesi üzerinden EA hesabınıza giriş yaparak SSL bağlantı hatasını düzeltebilirsiniz. Bu çözümün, birden fazla Apex Legends oyuncusu için sorunu çözdüğü onaylandı.

Sorunu çözmek için şu birkaç adımı izleyin:

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası (SSL Connection Error) Nasıl Düzeltilir?

  1. EA oturum açma sayfasını ziyaret edin
  2. Bir telefondan veya PC’den EA hesabınızda oturum açın
  3. EA ile şartlar ve koşulları kabul edin
  4. Apex Legends’ı tekrar başlatmayı deneyin

Apex Legends geliştiricileri, SSL bağlantı hatası için doğru bir yama oluşturarak bu soruna henüz yanıt vermediğinden, şimdilik bu geçici çözüme güvenmeniz gerekecek.

İyi haber şu ki, bunu deneyen oyuncuların yüksek bir başarı oranı oldu. Bu prosedürlerin ardından, birçoğu Apex Legends’a hemen giriş yapabildiklerini bildirdi. Bir maça girmeden hemen önce sorun bildirimleri almak oldukça can sıkıcı olabilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Palworld'de Uçan Binekler ve Onları Nasıl Alabileceğiniz Konusunda Bilgi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep Neden Çok Zor?

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Automatonları Nasıl Öldürürsün?

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord'da Yetenekler Nasıl Sıfırlanır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Genshin Impact: Hızlı bir başlangıç için ipuçları