Apex Legends

Apex Legends Mobile nihayet Google Play’de birkaç ülkede soft launch yapıyor

EA’nın popüler battle royale oyunu Apex Legends hayranlarının, uzun zamandır beklenen limanın nihayet birkaç ülkede yumuşak kullanıma sunulmasını kutlamak için nedenleri var. Apex Legends’ın mobil versiyonu yıllardır konuşuluyor ve geçtiğimiz yıl boyunca sayısız beta testi yapıldı. Görünüşe göre Respawn ve EA, yeterince hataları giderdi ve en azından soft launch (belirli ülkelerde halka açık ama belirli oyuncular tarafından oynanabiliyor) şekilde Apex Legend Mobile’ı piyasaya sürecek. Henüz bir çıkış tarihimiz olmasa da, tek bildiğimiz, yumuşak bir lansmanın yakında geleceği ve uygun oyuncuların bunun için ön kayıt yaptırabileceği.

İşte Apex Legends Mobile’ın neyle ilgili olduğu hakkında biraz bilgi tazeleme. Battle Royale, Respawn’ın çılgınca popüler Titanfall serisinin bir yan ürünü ve 2019’da konsollar ve PC için ve daha sonra Nintendo Switch’te piyasaya sürüldü. Temel oynanış, iki veya üç kişilik ekiplerin silahları, zırhları ve diğer malzemeleri hızla toplamaları ve 60 oyuncu arasından ayakta kalan son takım olmaları gereken devasa bir dünyaya düştüğü çoğu battle royale oyununa benzer.

Apex legends mobile

İşleri farklı kılan, Titanfall mekaniğinin Apex Legends’a eklenmesidir. Gelişmiş geçiş özelliği ile oyuncular harita üzerinde hızla ilerleyebilirler ve zorlu savaşlara izin veren, savaşmak için devasa bir dikey alan vardır. Harita boyunca bulunan araçlar, harekete ve savaşa başka bir çılgınlık katmanı ekler.

Apex Legends’ın mobil versiyonu tamamen sıfırdan oluşturuldu ve oynaması ücretsiz olacak olsa da, çapraz oyun mevcut olmayacak. Bu açıdan mobil ve diğer sürümler arasında belirli farklılıklar görmeyi bekleyin. Şu anda, Apex Legends Mobile Arjantin, Kolombiya, Meksika, Peru, Endonezya, Malezya, Filipinler, Singapur, Avusturya ve Yeni Zelanda’da yaşayan insanlar için yumuşak bir lansmandadır. Bu bölgelerdeki kullanıcılar, oyun için Google Play’de ön kayıt yaptırabilir. Şu an için bir iOS sürümü hakkında herhangi bir bilgi yok, ancak bununla ilgili ayrıntıların ve yakında küresel bir lansmanın olmasını bekliyoruz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Apex LegendsBattle RoyaleFortnite

Apex Legends vs Fortnite 5 Fark

Apex LegendsRehber

Apex Legends Mobile - Perk Sistemi Nasıl Çalışıyor

Apex Legends

Apex Legends 4K ve HDR ile yeni nesil konsol güncellemeleri bugün piyasaya çıkıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apex Legends’ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir