Hayatta KalmaRehberSons of Forest

Sons of the Forest: El Feneri Nerede Bulunur?

Sons of the Forest’ta karanlık mağaraları keşfederken uygun bir ışık kaynağı edinmek iyi bir fikir. Yolu aydınlatırken, oyun sırasında bulabileceğiniz bir el fenerini faydalı bulacaksınız. Sons of the Forest rehber serimizin bu kısmında size bu öğeyi nerede bulacağınızı ve pilleri nasıl yerleştireceğinizi gösteriyoruz.

Aşağıdaki sayfa size el fenerini nerede arayacağınızı söyleyecektir. Öğenin tam yerini belirtir ve nasıl kullanılacağını göstereceğiz.

Sons of the Forest’ta El Feneri Nerede Bulunur?

Mürettebat üyelerinden birinin cesedinin yanında Vericilerden birini ararken el fenerini bulacaksınız. Aşağıdaki resim size bu yerin yerini gösteriyor. Önce cesedin bağlı olduğu ipi kesmelisin. Yukarı çıkın ve ipi bir bıçak veya taktik balta ile kesin. Vücuttaki eşyaları toplamak için aşağı inin. El feneri cesedin hemen yanında, solda.

 

El feneri pilleri

El fenerinin çalışması için oyun dünyasında terk edilmiş kampları ve mağaraları keşfederken bulabileceğiniz piller gerekir. I tuşuna basarak envanter menüsünü açın, el fenerine sağ tıklayın ve aynı işlemi piller için de yapın. Ardından dişli simgesine sol tıklayın. El feneri pili bitene kadar kullanıma hazır olacaktır. O zaman tüm süreci tekrarlamanız gerekecek. Öğeleri birleştirme hakkında daha fazla bilgi Üretim sayfasında bulunabilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Antik Şehir Rehberi

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerini Nasıl Diriltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sons of the Forest Food Bunker Nerede Bulunur?