Battle RoyaleFortnite

Fortnite’ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Özel Emerald Smasher’ı mı arıyorsunuz? Fortnite’ta Zümrüt Baltayı (Emerald Axe) nasıl alacağınızla ilgili rehberimize göz atın.

Aziz Patrick Günü yaklaşırken birçok oyuncu Fortnite’taki özel teçhizat, aletler ve silahları arıyor. Zümrüt Balta veya oyunda anıldığı şekliyle Zümrüt Parçalayıcı bir Hasat aracıdır. Elde edilmesi oldukça nadir olan Green Clover setinin bir parçasıdır. En son geçtiğimiz yıl Shop bölümünde görülmüşken Fortnite oyuncuları merakla geri dönüşünü bekliyor. Ama çıkacak mı? Öğrenmek için Fortnite’ta Emerald Axe’i nasıl alacağınızla ilgili kılavuzumuza göz atın.

Fortnite Zümrüt Balta Nasıl Elde Edilir?

Emerald Axe veya Emerald Smasher’ı sadece Fortnite’daki Item Shop’tan satın alarak elde edebilirsiniz. Ancak Nadir bir Hasat Aleti türü olduğu için Epic Games Zümrüt Balta’yı yalnızca Aziz Patrick Günü’nde ekler. 17 Mart 2023’te gerçekleşecek olan festival ile yakında Emerald Axe’in Item Shop’ta geri dönüşünü bekleyebilirsiniz. Mağaza bölümüne eklendikten sonra, bu yeşil renkli nadir hasat aletini 800 V-Bucks’a satın alabilirsiniz.

Zümrüt Balta eklendiğinde yalnızca sınırlı bir süre için kullanılabileceğini unutmayın. Bu yüzden, bir yıl daha rafa kaldırılmadan veya rafa kaldırılmadan önce bu fırsatı yakalayın. Emerald Smasher ve Green Clover setinin diğer parçalarının fiyatları muhtemelen aynı kalacak. İşte Green Clover setinin tüm öğeleri ve Emerald Axe ile birlikte fiyatları:

Zümrüt Parçalayıcı Hasat Aleti: 800 V-Papel
Lucky Coins Back bling: 200 V-Bucks
Pot O’ Altın Toplama aleti: 1200 V-Bucks
Şans paketi: 300 V-Bucks
Lucky Rider Kıyafeti: 1500 V-Bucks
Çavuş Green Clover görünümü: 800 V-Bucks

Herhangi bir Zümrüt Balta Kodu var mı?

Bu sorunun cevabı hayır. Fortnite’ta Zümrüt Balta elde etmek için herhangi bir kod kullanamazsınız. Son zamanlarda, Twitter çevresinde aktif olarak bir aldatmaca tweet’i ortaya çıkıyor. Tweetlenen mesaj, Fortnite’ın Emerald Axe’ı piyasaya sürmek için “Temu” adlı bir uygulama ile ortaklık kurduğunu iddia ediyor. Tweet, Emerald Smasher’ı talep etmek için Temu’yu indirmeni ve Fortnite kullanıcı adını kullanmanı istiyor.

Sizi Kimlik Avı web sitelerine yönlendirebilecekleri için Fortnite oyuncularının güvenilir olmayan kaynaklardan gelen resmi olmayan kodları kullanmamalarını öneriyoruz. Bu web siteleri verilerinizi çalabilir ve size karşı kullanabilir. Bununla birlikte, Fortnite ve Epic Games’in resmi hesapları dışındaki güvenilmez kaynaklara güvenmemenizi öneririz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Battle RoyaleFree Fire

Free Fire, yeni yılda Elite Pass'ı Booyah Pass ile değiştiriyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sons of the Forest: 3B Yazıcı (3D Printer) Nerede Bulunur?