Hayatta KalmaRehberSons of Forest

Sons of the Forest Food Bunker Nerede Bulunur?

Sons of the Forest’da, Puffton Corp uzak bir adada operasyon üssünü inşa etmeye başladı. Multi-milyarder Edward Puffton liderliğindeki şirket çalışanları hem yer üstünde hem de yer altında çalışmaya başladı. Bununla birlikte, mutantlar ve yamyamlar, adaya yeni gelen konuklarla aynı fikirde olmayabilir. Aslında, işçilerin adadıkları emeği geride bırakarak neredeyse hepsini öldürdüler. İnşaatı son aşamasında olan ilgi alanlarından biri de Sons of the Forest’ta ziyaret edebileceğiniz yiyecek sığınağıdır. (Food Bunker)

Sons of the Forest’da Yiyecek Sığınağı (Food Bunker) Nerede Bulunur?

Not: Yiyecek sığınağı ilk başta sıradan bir alan gibi görünse de aslında bazı oyuncular için deneyimi bozabilecek bazı hikaye içerikleri var. Spesifik olarak, sığınağa ne kadar çok girerseniz, size o kadar çok şey açılır. Lütfen kendi takdirinize bağlı olarak okuyun.

Hayatta kalanlar, uzak adanın kuzeybatı kısmına seyahat ederek yiyecek ve yemek sığınağını bulabilirler. Tabutların ve helikopter kaza mahallinin kuzeyindeki bir mağara girişi sizi terk edilmiş tesise götürecektir. Bakmanız için noktayı haritada işaretledik (yukarıda resmedilmiştir). Sığınağın yalnızca bir kısmına hemen erişilebileceğini unutmayın; daha fazla erişim birkaç hayati anahtar kart gerektirecektir.

Erken Erişim aşamasında Sons of the Forest’ı deneyimleyen oyuncular, yiyecek sığınağında birkaç değişiklik fark edecekler. Başlangıçta, artık yiyecekler, cesetler ve belirli bir anahtar kart sergileniyordu. Bu şekilde kalmış olsalar da, Bakım anahtar kartını kullanmak, bölgeyi bir bütün olarak keşfetmenizi sağlayacaktır.

Bölgenin derinliklerine indikçe sonunda yemek salonunu keşfedeceksiniz. Bu, bir odada hayati bir VIP kartı içeren su basmış alanda ilerledikten sonra karşınıza çıkacak. Kartı alın, ardından yemek alanına/kafeteryaya açılan kapıda kullanın. Devasa yemek yeme bölümüne yaklaştığınızda, burada daha önce bir sorun olduğunu varsaymak mantıklı. Mutasyona uğramış Puffton’lar sahneye girip harekete geçerken terk edilmiş bir akşam yemeği sergileniyor. Edward ve Barbara Puffton’a ne olduğunu keşfedeceğiniz yer burasıdır. Savaşa hazır olun.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
HaberHayatta KalmaMaceraNo Man's Sky

No Man's Sky Adrift güncellemesi sizi evrende tamamen yalnız bırakıyor

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sons of the Forest Tüm Hileler ve Konsol Komutları