GTA 5Rehber

GTA Online Gun Van’ı Nerede Bulabilirsiniz?

GTA Online Gun Van, Railgun ve satılık diğer özel eşyaların bulunduğu gezici bir silah dükkanıdır.

GTA Online Gun Van, Los Santos ve Blaine County çevresinde hareket halindeyken, rakiplerinin veya kanunların gereksiz ilgisinden kaçınmak için söylemesi gerektiği gibi, iki gün üst üste asla aynı yerde kalmıyor. Bu, izini sürmenin zor olabileceği anlamına gelir, ancak Ammu-Nation’da bulamayacağınız çok çeşitli yasadışı silah satışı yaptıklarından onu bulmak için zaman ayırmaya değer. Bu genellikle yıkıcı Railgun içindir, ancak silahlı minibüs şehre geldiğinden beri ilk kez bu teknoloji silah, yazı yazılırken envanterlerinde değildir. Bu anlaşmalar kesinlikle kayıt dışıdır, yani normal kilit açma gereksinimleri hakkında endişelenmenize gerek yoktur ve mevcut sıralamanız ne olursa olsun mallarından herhangi birini elde edebilirsiniz. Bu hizmet için ödeme yapmak için, maliyete mütevazı bir fiyat artışı eklenir, ancak cephaneliğinize bazı GTA Online yeni silahları ve diğer faydalı öğeleri ekleyebilmeniz için ödenmesi gereken küçük bir bedeldir.

Bu Vapid Speedo minibüsünü bulmak, GTA Online’da cephaneliğinizi doldurmanın en iyi yoludur, ancak yetkililerden veya diğer ilgili taraflardan gelen istenmeyen ilgiyi önlemek için günlük olarak konum değiştirdiği için bunu söylemek yapmaktan daha kolaydır. Bu, izini sürmek için daha fazla bilgiye ihtiyacınız olacağı anlamına gelir ve bunu göz önünde bulundurarak, Gun Van’ı GTA Online’da nerede bulacağınız ve şu anda Gun Van envanterinde neler sunulduğu hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

GTA Online Gun Van nerede bulunur?

17 Mart 2023’te bu yazıyı yazarken, GTA Online Gun Van konumu, Los Santos’un doğu tarafındaki La Mesa’da, bazı depoların arkasına sıkışmış durumda. Nereye park edildiğini doğrulamak için haritanızda bir Gun Van simgesi görünecek, ancak yalnızca geçerli konumuna yakın olduğunuzda.

GTA Online Gun Van konumu, Red Dead Online Madam Nazar’a benzer şekilde 30 farklı set konumu arasında rastgele olacak şekilde her gün değişecek. Bu konumların ne olacağını zaten biliyoruz ve hepsini aşağıdaki haritada görebilirsiniz, bu nedenle Gun Van’a ihtiyacınız varsa ancak şu anda nerede olduğundan emin değilseniz baştan sona çalışın ortaya çıkana kadar bu işaretleri takip edin. GTAWeb etkileşimli haritası ayrıca size en son Gun Van konumunun nerede olduğunu göstermelidir – otomatik olarak görünmezse kenar çubuğundan seçin ve bir önceki yerine mevcut konumu seçtiğinizden emin olun.

GTA Online Gun Van nasıl kullanılır?

GTA Online Gun Van’ı bulduktan sonra ona yaklaşın ve arka kapılar açılarak içeride oturan satıcıyla etkileşim kurmanıza ve sundukları ürünleri görmenize olanak tanıyacak. Bunlar Silahlar, Fırlatılabilirler ve Vücut Zırhı olarak sınıflandırılmıştır, bu yüzden bir göz atın ve hoşunuza giden bir şey olup olmadığına bakın – hatta Ammu-Nation’dan veya başka herhangi bir yerden satın alamayacağınız uzaylı silahları gibi bazı özel öğeler bile bulabilirsiniz. ve Railgun. Silahlarınızdan herhangi birini stoklamak veya kişiselleştirmek için satılan olağan cephane, eklentiler ve renk tonları da vardır. Gun Van tarafından satılan silahların envanteri her hafta değişir, bu yüzden onu düzenli olarak ziyaret ettiğinizden emin olun ve nadir teklifleri kaçırmayın.

Güncel GTA Online Gun Van envanteri

23 Mart Perşembe günü bir sonraki haftalık güncellemeyle değişecek olan mevcut envanter:

Silahlar:
Ağır Tabanca
Ağır Tüfek
Pompalı av tüfeği
Eski Tabanca
Levye
Nişancı Tüfeği
MG

Fırlatılabilirler:
molotof
Boru bombası
Göz yaşartıcı gaz

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked - Erken Erişim - Yama 2, Türkçe Güncelleme Notları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA 5 Online’da Railgun Nasıl Alınır?