Hayatta KalmaRehberSons of Forest

Sons of the Forest Gold Mask Nerede Bulunur?

Ormanın içinde sinsice dolaşan vahşilerin ve mutantların, Sons of the Forest’daki en büyük korkumuz olduğu bir sır değil. Ama ya durum tersine dönerse? Yani yamyamlar siz onlardan kaçmak yerine sizden kaçsaydı? Bu gerçekten mümkün; bunu gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan tek şey Altın Maske (Gold Mask). Bunun nedeni hikayeye bağlı, bu yüzden onu kullanacağız. Bununla birlikte, hemen aşağıda Altın Maskeyi nasıl bulacağımızı açıklayacağız.

Sons of the Forest’da Altın Maske (Gold Mask) Nerede Bulunur?

Altın Maskeyi Sons of the Forest’da Altın Zırhı bulduğunuz yerde bulabilirsiniz. Karlı dağın güneydoğusunda, büyük gölün sağ tarafında yer alan yeraltı laboratuvarında. Yardımcı olmak için laboratuvar, mini haritanızda yeşil bir daire ile işaretlenir. Laboratuvarın yerini bulmak oldukça kolaydır, ancak erişmek için Bakım veya Mavi Anahtar Kartına ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Bu nedenle, burada ilerlemeden önce bunlardan birine sahip olduğunuzdan emin olun.

Anahtar kartlardan herhangi birini alıp laboratuvara girdikten sonra, Altın Maskeyi 5. seviyenin derinliklerinde bulabilirsiniz. Bu seviyeye geldiğinizde, ilk sola dönene kadar düz devam edin. Bu sizi cesetlerden birinin üzerinde duran Altın Maskeyi bulabileceğiniz morg benzeri bir odaya götürmelidir. Almak için “E” ye basmanız yeterli.

Artık Altın Maskeye sahip olduğunuza göre, onu diğer maskeler gibi kullanabilirsiniz. Esasen, bu maske mutantları korkutacak ve size saldırmalarını engelleyecektir. Aynı zamanda, onlara uyum sağlamak ve kamplarına sızmak için de kullanabilirsiniz. Tabii ki, bunu yapacak güvene sahip olduğunuzu varsayarsak. Bununla birlikte, bu, hayatta kalmanıza ve Sons of the Forest hikayesini tamamlamanıza yardımcı olacak hayati bir eşyadır.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sons of the Forest Zipline (Çelik Halat) Nasıl Kullanılır?