Hayatta KalmaRehberSons of Forest

Sons of the Forest: Cross (Haç) Nasıl Bulunur?

Sons of the Forest’da mahsur kalmanıza rağmen, açlığın en büyük tehditleriniz olmadığını hemen keşfedeceksiniz. Bunlar kesinlikle oyununuzu sonlandırabilecek olsa da, bu ormanda pusuda bekleyen yamyamlar, mutantlar ve iblisler hakkında daha çok endişelenmelisiniz. Bu nedenle, yanınızda her zaman bir silah veya yakın dövüş silahı taşımak iyi bir fikirdir, ancak bir iblisle karşılaşırsanız bunlar yardımcı olmaz. Bu düşman varyantı için en iyi savunma, bir haç (Cross) olarak bilinir. Nerede bulabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Sons of the Forest’ta Haç Nasıl Alınır?

Sons of the Forest’ta haç alabileceğiniz iki yer var. Haç almak için ilk ve en bilinen yer yosunlu sığınaktır. Karlı dağın doğu tarafında, sahil boyunca yer almaktadır. Sığınağa erişmek için Bakım Anahtar Kartına ihtiyacınız olacağını unutmayın.

Anahtar Kartı kullandıktan sonra, ilk kapıyı geçtikten sonra sola dönün ve merdivenlerden aşağı inin. Çok uzun bir koridora açılan bir kapıdan sola dönmeden önce dört kat aşağı inmeniz gerekecek. Sonunda başka bir kapıya ulaşana kadar bu koridorda devam edin, burada daha fazla merdivenden sola döneceksiniz. Bu sefer, alttaki soldaki kapıya girmeden önce sadece iki kat aşağı inin. Şimdi bu koridorun sonuna kadar ilerleyin ve kapıdan sola dönün.

Bunların hepsinin çok tekrarlı olduğunu biliyoruz, ancak merdivenlerden ve sola dönmekten bıktık. Şimdi tek yapmanız gereken, sağdaki kapıya ulaşana kadar bu koridor boyunca ilerlemek (sadece sağdaki kapı). Bu sizi haçlı bir odaya götürecektir. Haç, bilardo masasının en solunda, en arkada bulunur. Fazladan bir ipucu olarak, bilardo masasında “Cross Burn Demons” yazan bir not var.

Haçı bulabileceğiniz ikinci yer, haritanın batı tarafında, bir göl ve nehir kümesinin hemen yanındaki bir mağara girişidir. Mağaranın girişini bulmak daha zor olsa da içindeki haç ilk anlattığımıza göre çok daha kolay. Onu bulduktan sonra, duvarda çapraz bir gölge göreceğiniz mağaranın sonuna gidin. Haçı sadece birkaç metre önünde bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberHayatta KalmaMaceraNo Man's Sky

No Man's Sky Adrift güncellemesi sizi evrende tamamen yalnız bırakıyor

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sons of the Forest: Yoldaşlar Kimdir Ne İşe Yarar?