Hayatta KalmaRehberSons of Forest

Sons of the Forest Su Nasıl İçilir?

Sons of the Forest’daki tehlikeli adaya iniş yaptığınızda hayatta kalmak çok önemlidir. Açlık midenize sert bir şekilde vurur, soğuk hava konforu engeller ve susuzluğun sürekli olarak giderilmesi gerekir. Yiyecek avlamanız, ısınmak için bir sığınak inşa etmeniz ve susuz kalmamak için su içmeniz gerekecek. Bununla birlikte, taze spektrumdaki herhangi bir şeyi yudumlama şansınızı en aza indiren deniz suyuyla çevrilisiniz. Bu nedenle, belirli noktaların nerede nispeten temiz suya erişmenizi sağlayabileceğini akılda tutmak önemlidir. Sons of the Forest’da nasıl su içeceğiniz konusunda biraz kafanız karıştıysa, susuzluğunuzu gidermeye yardımcı olabiliriz.

Sons of the Forest’ta Su Nasıl İçilir?

Sons of the Forest oyuncuları teknik olarak karşılaştıkları herhangi bir su kaynağını (mağaralar hariç) içebilirken, göller, nehirler ve dereler huzur içinde yudumlamak için temiz yerler sağlar. Suya, daha sonra biraz yudumlayabileceğiniz içecek istemi görünene kadar yaklaşın. Su kütlelerinden ter atmayı seçerseniz, susuzluk ölçeriniz büyük ölçüde artacaktır. İstem görünmüyorsa, bunun nedeni ellerinizin zaten öğelerle dolu olması olabilir. Bu nedenle, onları hızlı bir şekilde saklayın ve ardından içecek istemi devreye girecektir. Aksi takdirde, başka seçenekleriniz var.

En dikkat çeken alternatiflerden biri de ada genelinde bulabileceğiniz enerji içeceklerinin varlığı. Sadece susama ihtiyaçlarınızı karşılamakla kalmaz, aynı zamanda dayanıklılığınız için de bir artırma oluştururlar. Bir seferde birkaç tane taşıyabilirsiniz, ancak bunları bükülmüş mutantlarla büyü yaparken tüketmenizi öneririz.

Ormanın derinliklerindeyseniz ve su kaynağı bulunamıyorsa Yarrow çalılarını aramayı deneyin. Yeşil ve ürkütücü atmosferde kümeler arasında görünen yumuşak, beyaz bir görünümle ayırt edilir. Adadaki bir sonraki görevinize geçmeden önce alabildiğiniz kadar çok topladığınızdan emin olun.

Tabii ki, su kütlelerine başvurmak yerine biraz su taşımak güzel olurdu.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Antik Şehir Rehberi

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerini Nasıl Diriltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sons of the Forest: Uyku ve Zamanı Değiştirme