Hayatta KalmaRehberSons of Forest

Sons Of The Forest’ta King Oyster Nerede Bulunur?

Sons Of The Forest’ta King Oyster Mantarını bulmakta zorlanıyor musunuz? Endişelenmeyin, konum detayları burada.

Sons Of The Forest’ta King Oyster ve diğer tüketilebilir yiyecekleri yakınınızda tutmalısınız. Bunun nedeni, burada uygun bir yiyecek kaynağı bulmanın da zorlu bir görev olmasıdır. Ölümcül mutantların dışında, açlık da ölüm sebebiniz olabilir. Ancak endişelenmeyin, ada yenilebilir meyvelerle ve kesinlikle işe yarayabilecek mantarlarla dolu. Zaten King Oyster’ı bulma arayışındaysanız, yardım etmek için buradayız. Aşağıda bu mantarın tüm lokasyonlarından ve diğer detaylarından bahsettik.

Sons Of The Forest’ta King Oyster Mantarı Nasıl Bulunur?

Sons Of The Forest’ta King Oyster Mantarı, adanın Batısından Güneybatı bölgesine kadar dağılmıştır. Daha iyi anlamak için aşağıda belirtilen haritadaki işaretlere bir göz atın ve oraya gitmekte fayda var. Haritada işaretli noktalara ulaştıktan sonra, yere göz kulak olmanız yeterlidir. Ya da mantarlar çalıların arasında gizlendiği için kolayca gözden kaçabilir. Oyuncular, King Oyster’ı sarımsı gövdesi ve kahverengi başlığından kolayca tanıyabilir.

Daha önce de belirtildiği gibi, bu mantar, açlığın %10’unu tatmin edebilen ve aynı zamanda sağlığın %1’ini geri kazanmanıza izin veren, yemek için güvenli bir mantardır. Öte yandan oyuncular, uygun bir yiyecek kaynağı için üssünde bile hasat edebilirler. Ancak, envanterinizde 20’den fazla King Oyster istifleyemezsiniz. Bununla birlikte, artık nereye bakmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ancak, bu tür yenilebilir öğelerin tekrar çıkma oranının oldukça belirsiz olduğunu da unutmayın. Yani üsse eli boş dönme ihtimali var.

Bu, Sons Of The Forest’ta King Oyster Mantarı bulabileceğiniz yerler hakkında bilmeniz gereken her şeyi kapsar.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
HaberHayatta KalmaMaceraNo Man's Sky

No Man's Sky Adrift güncellemesi sizi evrende tamamen yalnız bırakıyor

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Overwatch 2’ye Yeni Destek Karakterleri Geliyor