Hayatta KalmaRehberSons of Forest

Sons Of The Forest Gece Görüş Gözlüğü Nasıl Alınır?

Sons Of The Forest’da Gece Görüş Gözlüğünü nerede bulacağınızla ilgili rehberimize göz atın.

Popüler hayatta kalma korku oyunu, oyuna birkaç öğe ekleyen yeni bir güncelleme aldı. Oyuncular, geliştiricilerden oyuna Gece Görüş Gözlüğü eklemelerini istiyor ve görünüşe göre talepler sonunda duyulmuş. Ancak oyundaki tüm en iyi öğeler gibi, oyuncular da arzu ettikleri şey için uçsuz bucaksız ormanı aramak zorunda kalacaklar. Sons of The Forest‘ta Gece Görüş Gözlüğünü nerede bulabileceğinize bir göz atalım.

Sons of The Forest’ta Gece Görüş Gözlüğü Nereden Alınır?

Sons Of The Forest’daki diğer tüm harika öğeler gibi, Gece Görüş Gözlüğü de oyundaki birçok mağaradan birinde bulunabilir. Gözlük, adada yalnızca bir mağarada bulunabilir. Oyuncular haritanın güney kısmına gitmek zorunda kalacaklar, burada gölden uzaklaşan nehrin yanında aradıkları mağara var.

Sons Of The Forest'da gece görüş gözlüğünü nerede bulabileceğinizi gösteren harita

Mağaranın girişi sizi yere indirecek, mağarayı keşfetmek için Çakmağınıza veya El Fenerinize ihtiyacınız olacak. Açık bir alana ulaşana kadar mağarada ilerleyin, burada bir sandalyede oturan bir iskelet tarafından karşılanacaksınız. Gece Görüş Gözlüğü başının üzerinde durmalıdır. Öğeyi toplayın ve mağaradan çıkın.

Gece Görüş Gözlüğü, oyunda hava karardığında kullanmak için harika bir araçtır. Gözlüğü kullandığınızda, Çakmak veya El Feneri kullanmadan karanlıkta net bir şekilde görebileceksiniz. Bu, her iki elinizi de kullanıma hazır hale getirerek gece boyunca avlanmayı ve hayatta kalmayı çok daha kolay hale getirecektir. Gözlüğü kullanmanın tek dezavantajı çevresel görüş eksikliğidir. Gözlüğü yalnızca acil durumlarda kullanmanızı öneririz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
HaberHayatta KalmaMaceraNo Man's Sky

No Man's Sky Adrift güncellemesi sizi evrende tamamen yalnız bırakıyor

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dead Island 2’de Kaç Hikaye Görevi Var?