KorkuRehber

Resident Evil 4 Remake’de Ramon’un portresi nasıl tahrip edilir?

Salazar Ailesinin Rezaleti isteği için bu tabloyu nasıl parçalayacağınız açıklanmıştır. Lütfen sonuna kadar okuyunç

Ramon’un portresini tahrip etmeye çalışmak, Resident Evil 4 Remake’te yapılması gerekenlerden biridir. Öte yandan, suretinin yok edilmesini hak eden biri varsa, bu kesinlikle kibirli zombi çocuk Salazar’dır. Tabloya ateş etmeyi, tabloyu kesmeyi ve hatta bir el bombası atmayı deneyebilirsiniz, ancak doğru nesneyi fırlatmadığınız sürece isteği tamamlamaz. Salazar’ın tablosunu nerede bulacağınız, ona ne zaman erişebileceğiniz ve resmi güzel bir şekilde tahrip etmek için yapmanız gerekenler burada.

Salazar’ın portresi nasıl tahrip edilir?

Salazar’ın Portresini on ikinci bölümde yeraltından çıktıktan sonra Taht Odasında bulabilirsiniz. Sizden onu tahrip etmenizi isteyen Salazar Ailesinin Utancı talebi, Saat Kulesi’ne giden gondolun yanındaki Tüccar’ın yanındaki duvarda. Taht Odasına geri dönmek oldukça basit; Bir önceki alana geri dönmek için çift kapıların kilidini açmanız, ardından Salazar’ın sizi bodruma indirdiği yere gitmeniz yeterlidir.

Taht Odasına vardığınızda tahtın solunda Ramon’un portresini bulabilirsiniz. Portreyi bozmak, onu tabancayla vurmak, bıçağınızla kesmek veya havaya uçurmak kadar basit değildir. Yapmanız gereken tabloya bir yumurta atmak. Muhtemelen bu yüzden Taht Odası’nda takılan birkaç tavuk var. Kuşlardan birinin yumurtlamasını bekleyin, onu çantanıza koyun, ardından nişan alın ve bir el bombası gibi tabloya fırlatın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

HaberKorku

Resident Evil'de İki Yeni Remake Üzerinde Çalışılıyor

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

HaberKorku

Silent Hill Canlı Yayını 30 Mayıs'ta, Programda Neler Var?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Resident Evil 4 Remake’de saat bulmacası nasıl çözülür?