Nişancı OyunuRehber

XDefiant Sunucularında Çökme Sorunu Nasıl Düzeltilir?

XDefiant Servers Down sorununu çözmek için sizler adına derlediğimiz en iyi sorun giderme yöntemlerine göz atın.

XDefiant, beta aşamasında bile hızlı bir şekilde popülerlik kazandı, ancak birçok oyuncu Servers Down probleminden muzdarip. Siz de onlardan biriyseniz, sizin için bazı düzeltmelerimiz var. Farkında olmayan oyuncular için XDefiant, Ubisoft’un oynaması ücretsiz FPS arena nişancı oyunudur. Birçok kişi tarafından bir COD katili olarak görülen bu oyun, oyuncular tarafından hızla benimsendi. Ancak oyun erken aşamalarda olduğundan bazı sorunlarla karşılaşması kaçınılmazdır. Bu rehberde, sunucu sorununu çözmenize yardımcı olacağız.

XDefiant İçin Sunucu Çökme Sorunu Nasıl Onarılır (Sorun Giderme Yöntemleri)

Bahsettiğimiz gibi oyun henüz beta aşamasında. Sınırlı beta kodlarına rağmen çok sayıda kişi bu oyunun tadına varmak için kayıt oldu. Dolayısıyla, XDefiant sunucularının kapalı olmasının ana nedeni, büyük kalabalıktır. Düzeltmek için deneyebileceğiniz bazı yöntemler şunlardır:

xdefiant sunucu çokme sorunu yazına eklenmiş elinde silahlı bir oyuncu

İnternet Bağlantınızı Kontrol Edin – Oyun çevrimiçi olduğundan, internet bağlantınız kararsızsa “sunucu arızası” sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey yönlendiricinizi yeniden başlatmaktır. Bu, tüm önbelleği temizleyecek (modemi kapatıp 10 saniye beklemeniz gerekir) ve daha iyi bir bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır.
Oyunu Yeniden Başlatın – Hatayı denemek ve düzeltmek için bir sonraki yöntem oyunu yeniden başlatmaktır. Oyunu kapatın ve yeniden başlatmadan önce birkaç dakika bekleyin. Bu, sunucuları kalabalıklaştıran trafikten çıkmanıza yardımcı olabilir.
Ubisoft’tan Çıkış Yapın ve Tekrar Giriş Yapın – Hatayı düzeltmek için deneyebileceğiniz bir sonraki şey, Ubisoft hesabınızdan çıkış yapmaktır. Ardından, bağlantınızı sıfırlamak için birkaç dakika sonra tekrar giriş yapabilirsiniz. Bildiğiniz üzere oyunu oynamak için Ubisoft hesabı gerekiyor ve bağlı olması şart. Eğer bağlantınızda bir sıkıntı varsa düzelttiğinizden emin olun.

Yukarıda belirtilen tüm yöntemler çalışmıyorsa XDefiant’ın resmi destek sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Flaming Strike Ash Of War Nerede Bulunur?