Diablo 4Hack & Slash

Diablo 4’ün Pay to Win Olup Olmayacağıyla İlgili Açıklama

Rod Fergusson, Diablo 4 pay to win olmayacak, diyor ve Harika Bir Şey Açıklıyor. Diablo serisinin geliştiricilerinden biri, merakla beklenen oyunla ilgili yeni bilgiler paylaştı. Geliştirici, lore, druid sınıfı ve para kazanmadan bahsediyor.

Diablo’nun marka yöneticisi Rod Fergusson, Twitter’da Diablo IV ile ilgili bir kaç bilgi paylaştı. Sığınak ilminin hayranları büyük bir ziyafet bekliyor.

Yeni materyal duyurusu

Geliştiricinin verdiği bilgilere göre yarın oyundan yeni bir tanıtım malzemesi çıkacak. Yapımcı, yaklaşan materyalin Sanctuary hakkında yeni bilgiler içereceğini açıkça öne sürüyor. Umarız oyunculara hitap eder ve Diablo bilgisini ustaca geliştirir.

Ganimet ve kazanmak için ödemede değişiklikler

Fergusson, yeni materyalleri duyurmanın yanı sıra, yorumlar bölümünde hayranlarla bir tartışmaya girdi. Bunlardan biri, geliştiricinin dikkatini goblin haznedarlarını öldürdükten sonra düşen efsanevi öğelerin çok düşük sıklığına dikkat çekti. Geliştirici, oyuncuya bu oranın değiştirileceğine dair güvence verdi:

“Evet, bunun farkındayız ve yayın öncesi bir düzeltmeyi zaten uyguladık.”

Oyunun çıkışı (6 Haziran’da yapılacak; erken erişim 2 Haziran’da başlayacak) ve lansmandan sonraki ilk günler, Rod Fergusson’ın güven verici sözlerinin gerçekte örtülüp örtülmediğini gösterecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5'te Telefon Numaraları Nasıl Aranır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da Akvaryum Nasıl Temizlenir?

AksiyonRol Oyunu

Lords of the Fallen, Dark Souls ve Elden Ring'de Olmayan Çözümler Sunacak

AksiyonHayatta KalmaRehber

Dead Island 2'de Kaç Hikaye Görevi Var?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Battlefront 2 Fare İmleci Hatası Nasıl Düzeltilir?