Diablo 4Hack & Slash

Diablo 4’ün Pay to Win Olup Olmayacağıyla İlgili Açıklama

Rod Fergusson, Diablo 4 pay to win olmayacak, diyor ve Harika Bir Şey Açıklıyor. Diablo serisinin geliştiricilerinden biri, merakla beklenen oyunla ilgili yeni bilgiler paylaştı. Geliştirici, lore, druid sınıfı ve para kazanmadan bahsediyor.

Diablo’nun marka yöneticisi Rod Fergusson, Twitter’da Diablo IV ile ilgili bir kaç bilgi paylaştı. Sığınak ilminin hayranları büyük bir ziyafet bekliyor.

Yeni materyal duyurusu

Geliştiricinin verdiği bilgilere göre yarın oyundan yeni bir tanıtım malzemesi çıkacak. Yapımcı, yaklaşan materyalin Sanctuary hakkında yeni bilgiler içereceğini açıkça öne sürüyor. Umarız oyunculara hitap eder ve Diablo bilgisini ustaca geliştirir.

Ganimet ve kazanmak için ödemede değişiklikler

Fergusson, yeni materyalleri duyurmanın yanı sıra, yorumlar bölümünde hayranlarla bir tartışmaya girdi. Bunlardan biri, geliştiricinin dikkatini goblin haznedarlarını öldürdükten sonra düşen efsanevi öğelerin çok düşük sıklığına dikkat çekti. Geliştirici, oyuncuya bu oranın değiştirileceğine dair güvence verdi:

“Evet, bunun farkındayız ve yayın öncesi bir düzeltmeyi zaten uyguladık.”

Oyunun çıkışı (6 Haziran’da yapılacak; erken erişim 2 Haziran’da başlayacak) ve lansmandan sonraki ilk günler, Rod Fergusson’ın güven verici sözlerinin gerçekte örtülüp örtülmediğini gösterecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Diablo 4HaberHack & Slash

Diablo 4'ün Yıldönümü Kutlaması İçin Dağıttığı Hediyelere Göz Atın

Hack & SlashPath of Exile

Path of Exile: Necropolis Yayınlandı

Hack & SlashPath of Exile

Path of Exile 2 Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Diablo 4Hack & SlashXbox

Diablo 4, Xbox Game Pass'e Gelecek Mi? Çıkış Tarihi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Xbox ve Microsoft, Windows’ta Hızlı Devam Özelliğini Aktif Edecek