AksiyonRol Oyunu

Lords of the Fallen, Dark Souls ve Elden Ring’de Olmayan Çözümler Sunacak

Lords of the Fallen’ın geliştiricileri, oyunun kaydetme sistemi ve New Game Plus modunun ayrıntılarını açıkladı.

Yakın zaman içinde çıkacak olan oyun Lords of the Fallen’ın geliştiricileri, CI Games’in sahibi olduğu Hexworks’ün geliştiricileri, oyun durumu kaydetme sistemi hakkında Elden Ring veya Dark Souls serisi tarafından sunulanlardan oldukça farklı olacak bazı ilginç bilgiler ortaya çıkardı. Bu bilgilerin daha önceki Souls benzeri oyunlardan farklı olmalarını bekleyebilirsiniz.

Souls’ta bulamayabileceğiniz Lords of the Fallen özellikleri

Aşağıdaki özellikler Lords of the Fallen‘ın benzersiz özelliği oyunu kaydedebildiğiniz dinlenme noktalarıyla ilgili.

  • Lords of The Fallen’da oyuncular, oyun durumunu kurtarmanın bir yöntemi olan kendi şenlik ateşlerini neredeyse her yerde yakabilecekler. Elbette soulslike bir oyunda herhangi bir kısıtlama olmaksızın böyle bir çözüm eğlenceyi bozar ve geliştiriciler bu hatayı yapmaya niyetli değildir. Bu nedenle, bir şenlik ateşi yakmak, yalnızca Umbral olarak bilinen boyutu – Lords of the Fallen dünyasının alternatif ve çok daha tehlikeli bir versiyonu – keşfederken ve bu gerçeklikte yaşayan düşmanları öldürürken elde edilecek birkaç özel tohum gerektirecektir.
  • Umbral’da öldürülen her düşman bize tohum getirmeyecek, bu yüzden bu çok değerli bir kaynak olacak.
  • Oyuncular kendilerine ait yalnızca bir aktif kamp ateşine sahip olabilecekler – herhangi bir yenisi, bir öncekinin kaldırılmasıyla sonuçlanacaktır.
  • Bu sistem, oyunculara daha fazla hareket özgürlüğü sağlamayı amaçlıyor ve tohum toplama ihtiyacı onları aynı anda Umbral’a keşif gezilerine çıkma konusunda motive edecek.
  • Ancak oyunda, ilerlememizi kaydedebileceğimiz tipik souls benzeri oyunlarda olduğu gibi önceden aydınlatılmış şenlik ateşleri de yer alacak.
  • Lords of the Fallen, New Game Plus modu sunacak ve bu modda bu hazır şenlik ateşleri kaldırılacak – oyunu kurtarmanın tek yolu kendi ateşinizi yakmak olacak.

lords of the fallen içinden bir ekran görüntüsü

Lords of the Fallen PC, Xbox Series X/S ve PlayStation 5 için geliyor ve bu yıl çıkması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Xbox ve Microsoft, Windows’ta Hızlı Devam Özelliğini Aktif Edecek