MinecraftRehberSandbox

Minecraft Güç İksiri (Strength) Tarif Hazırlama Rehberi

Minecraft’ta ölümcül moblarla savaşırken yardıma mı ihtiyacınız var? Ardından kolayca Güç İksiri yani Strength iksiri yapmak için tarife göz atın.

Minecraft’ta Güç İksiri, moblar veya diğer düşmanlar tarafından köşeye sıkıştırıldığında gerçekten işe yarayabilir. Yakın dövüş saldırı hasarınızı güçlendirmenin yanı sıra size ekstra kalp veren olumlu etki iksirlerinden biridir. Bununla birlikte, Strength güçlendirme etkisi yalnızca birkaç dakika sürer. Ancak kartlarınızı doğru oynarsanız kesinlikle etkilidir. Ayrıca, bu iksirin yalnızca yakın dövüş silahlarınızı etkilediğini ve yay & ok gibi menzilli silahları etkilemeyeceğini unutmayın. Bunu akılda tutarak, Minecraft’ta Güç İksiri yapmak için tarife bir göz atalım.

Minecraft’ta Güç İksirini Nasıl Hazırlayabilirim 3 Dakikalık Buff

Minecraft’ta Güç İksiri yapmak için ihtiyacınız olan malzemeler 1x Awkward Potion ve 1x Blaze Powder’dır . Awkward Potion’u yapmak için 1x Nether Wart , 1x Blaze Powder ve 1x Water Bottle’a ihtiyacınız olacak . Ve demleme işlemi için gerekli olan 1x Brewing Stand’a sahip olduğunuzdan emin olun . Üretim süreciyle uğraşıyorsanız, hızlı bir açıklama için aşağı kaydırın. Awkward İksir’e sahipseniz, 6. adıma atlayabilirsiniz.

  1. İlk olarak, 3×3 Üretim masanızın ikinci sırasına 3x Parke Taşı yerleştirerek bir Bira Üretim Tezgahı yapın.
  2. Ardından, ilk sıranın ortasına 1 adet Blaze Çubuğu yerleştirin ve bu size Brewing Stand’ı verecektir.
  3. Bundan sonra, stand ile etkileşime geçin ve 1x Su Şişesini şişe sembollü 3 kutudan birine yerleştirin.
  4. Ardından, 1x Blaze Powder alın ve ekranınızın sol üst tarafında bulunan kutuya yerleştirin. Bu toza sahip değilseniz, 1x Blaze Rod kullanarak her zaman biraz üretebilirsiniz.
  5. Bittiğinde, 1x Nether Wart’ı alın ve şişe kutularının üzerinde bulunan kutuya yerleştirin. Bu bileşen Nether Kalesi’nde bulunabilir. (Minecraft’ta Güç İksiri yapmak için gereken önemli öğe)
  6. Şimdi ok çubuğunun tamamlanmasını bekleyin ve dolduğunda 1x Awkward Potion hazırlayacaktır .
  7. Ardından şişe kutularının üzerinde bulunan Kutuya 1x Blaze Powder koyun.
  8. Ve standın sol üst tarafında bulunan kutuda başka bir 1x Blaze Powder .
  9. Demleme çubuğu dolduğunda devam edin ve aradığınız 1x Strength Potion’u alın.

Minecraft'ta güç iksiri yapmak

Bu İksir uygulandığında size 3 dakikalığına +%130 Saldırı Gücü takviyesi verir . Bu İksirden daha fazlasını istiyorsanız, aynı anda en fazla 3 Güç İksiri yapabilirsiniz. Ancak bunun için 3 Awkward Potion’a ihtiyacınız olacak. Oyuncular ayrıca Güç 2 İksiri yaparak etki süresini 8 Dakikaya çıkarabilirler . Bunu yapmak için şişe kutularının üzerinde bulunan Kutuya 1x Redstone yerleştirin. Gücü artırmak istiyorsanız, o zaman iksir üzerinde Glowstone Dust kullanın ve hazırsınız.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Legends: Daha Fazla Kaynak Nasıl Taşınır?