RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor’da Su Rampasına Nasıl Tırmanılır?

Star Wars Jedi: Survivor pek çok bulmaca ve diğer gizemlerle doludur ve oyunun başında Coruscant’ta geçirdiğiniz süre sizi Cal Kestis‘in yerine geri döndürmek için daha çok bir eğitim görevi görse de, birkaç alan vardır ki burada oyuncular sıkışabilir. Bu sayfa size su rampasına nasıl tırmanacağınızı anlatacak.

Renovation Site 4733’teki Su Rampasına Ulaşım

İlk sahnelerden sonra, alt şehrin Çatılar bölümünden geçerken Cal’ın kontrolü sizde olacak. Bu, birkaç sandık dışında çoğunlukla doğrusaldır, ancak yakında müttefikiniz Bode ile buluşacak ve Renovation Site 4733’e gideceksiniz.

Bu alana ilerlemeniz sırasında, gerçekleştirmesi basit, ancak Jedi Survivor’da geçirdiğiniz süre içinde paha biçilemez bir yetenek olan Wall Run’ı nasıl yapacağınız öğretilecek. Sadece bir duvara doğru koşun ve Cal’ın duvar boyunca koşmaya başlaması için üzerine zıplayın, sadece kısa bir mesafeden sonra düşeceğinize dikkat edin, bu yüzden bu olmadan önce zıplamayı unutmayın, gerektiğinde ekstra yükseklik için bir Jedi Flip kullanın.

Coruscant Undercity’deki Su Rampasında Dolaşmak

İkinci Wall Run’ı reklam panosu boyunca zıplattığınızda, kendinizi içinden su akan büyük bir rampanın yanında bulacaksınız. Ancak ondan önce, bu rampanın soluna bakarak gizli bir Priorite Shard bulun, bu öğeler Cal’ın daha sonra macerasında daha yararlı olacak öğelerdir.

Jedi Survivor'da Su Rampasına Nasıl Tırmanılır?

Bode’un zaten uçtuğu yakındaki rampayı tırmanmaya çalışırken, çok kaygan olduğunu ve görünüşe göre tırmanmanın hiçbir yolu olmadığını fark edeceksiniz. Ne kadar çabalarsanız çabalayın, sprint yeterli değil, o halde soru şu ki, bu bilinmeyeni maceranızın başlarında nasıl çözersiniz?

Düşündüğünüzden daha basit, rampanın sağına bakarsanız tırmanılabilir bir duvar görebilirsiniz ama yine de atlamak için çok yüksek. Burası Duvar Koşusunun kullanışlı olduğu yerdir, koşun ve sağındaki duvara zıplayın ve ardından Duvar Koşunuzun en yüksek noktasında tekrar zıplayın, bu size çıkıntıya ulaşmak ve Bode’a tırmanmak için gerekli yüksekliği verecektir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Antik Şehir Rehberi

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerini Nasıl Diriltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Star Wars Jedi: Survivor’da Nasıl Can Basılır?