RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor’da K-405 Droid Nasıl Yenilir?

K-405 Droid, Jedi Survivor’da karşılaşacağınız ilk mini patron / elit düşmandır. Size oyun boyunca kullanacağınız bazı temel dövüş mekaniklerini tanıtacak, bu yüzden daha uzun bir dövüş için onları test etmenin tam zamanı.

Star Wars Jedi Survivor’da Coruscant’ta K-405 Droid

K-405 droidi, genellikle yalnızca elit veya patron düşmanlar tarafından kullanılan ve savuşturulamayan veya engellenemeyen bir saldırı türü olan kırmızı bir saldırı ile size saldırarak savaşa başlayacak. Bunun yerine, PS5 denetleyicilerinde DualSense-ButtonCircle’a veya Xbox’ta Xbox-ButtonB’ye basarak yoldan çekilmeniz gerekecek. Kırmızı saldırılar temel olarak güçlü ağır saldırılardır, bu nedenle bir saldırı tarafından vurulursanız, sağlığınızdan normal bir saldırıdan daha fazlasını alır.

Jedi Survivor'da K-405 Droid Nasıl Yenilir?

Kırmızı saldırılar her zaman aynı değildir ve bu durumda K-405 droid bazen saldırıyı gerçekleştirmeden önce yavaşça geriye doğru çekildiğini gören bir saldırı kullanır. Bununla birlikte, kendi hızlı kırmızı saldırısıyla kendi saldırılarınızın telaşına da misilleme yapabilir. Bundan kaçınmak daha zor olacak, bu yüzden bir an önce atlatmaya hazır olmanız gerekecek.

Sonuç olarak, bu zorlu bir dövüş değil ama temel dövüş mekaniğinde kırmızı saldırıların nasıl çalıştığına dair faydalı bir giriş görevi görüyor. Dövüşün sonunda, K-405 droidi son sağlık noktasına getirdiğinizde, gövdesinde normal bir vuruşla bitirebileceğinizi gösteren kırmızı bir daire görmelisiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Star Wars Jedi: Survivor’da Nasıl Can Basılır?