RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor’daki Tüm Bounty Hunter Konumları

Star Wars Jedi Survivor’da bazı ödül avcısı meydan okuma mücadelelerini yapma niyetindeyseniz, o zaman doğru yere geldiniz. Galaksi boyunca, Shattered Moon, Jedha ve Koboh’a dağılmış, sizi takip eden birkaç kişi veya Bounty Hunter grubu var. Bu NPCS’leri öldürmek, oyunculara yeni droid hackleme araçları, blaster için beceri yükseltmeleri veya bazı blaster kozmetikleri kazanmak için kullanabileceğiniz özel bir para birimi kazandıracak. Bu görevde size yardımcı olmak için Star Wars Jedi Survivor’daki tüm Bounty Hunter konumlarını burada bulabilirsiniz.

Lütfen bu ödül avcısı konumlarının çoğunun yalnızca bu kılavuzu izleyerek bulunabileceğini unutmayın. Bununla birlikte, Cannibal gibi bunlardan bazıları, yalnızca Pyloon Saloon’da bulunan ödül avcısı NPC olan Caij’in söylentilerini inceledikten sonra ortaya çıkacaktır. Bu düşmanlardan bazılarını ortaya çıkarmakta sorun yaşıyorsanız, önce Caij’i ziyaret ettiğinizden ve söylentiyi yaydığınızdan emin olun.

star wars jedi survivor bounty hunter

Ayrıca, Caij Bounty Hunter söylentilerini ancak Koboh görevinde Tanalor Araştırması’nın ilk aşamalarının yarısına geldiğinizde açabileceğinizi söylemeye gerek yok. Görevin bu bölümünü tamamlamadığınız sürece bu düşmanların hiçbiri ortaya çıkmayacak.

Star Wars Jedi Survivor’daki Tüm Bounty Hunter Konumları

Aşağıda, Jedi Survivor’daki tüm bireysel veya grup ödül avcısı konumlarını bulabileceğiniz bir tablo bulacaksınız. Bunların hepsinin Parçalanmış Ay, Koboh ve Jedha’ya dağıldığını unutmayın.

Bounty Hunter Konum
Corde the Half Ranvil Salonları, Kadim Harabeler, Jedha. Antik Harabeler bölgesindeki Halls of Ranvil’e hızlı seyahat noktasına gidin. Vardığınızda, zipline’a doğru gidin ve ardından bayır boyunca zip yapın. İner inmez, bir atıcı ve bir ezici droid olan Half çifti ile karşılaşacaksınız. Bu dövüşü neşelendirmek istiyorsanız, atıcıyı uçurumun kenarına kadar tuzağa düşürebilir ve onları zorla ölüme itebilirsiniz.
Kili Oso Sığınak Tapınağı, Hacı Sığınağı, Jedha Brother Armias görevi sırasında ziyaret ettiğiniz büyük tapınak olan Jedha’daki Sanctuary Temple’a girin . Ödül avcısının yeri, tapınağın arkasında yerdedir.
Kip Osttar Sahipsiz Baraj, Koboh Derelict Barajı hızlı seyahat noktasına gidin ve roller maden droidinin ortaya çıktığı tünelden geçin. Baraja giden yolu takip edin ve koridora çıkıntı yapan mavi yuvarlak bir nesnenin arkasında gizlenen Kip var.
Mash Otomatik Ocak, Terk Edilmiş Dökümhane, Parçalanmış Ay. Shattered Moon’a seyahat edin ve iniş platformundan asansörle Automated Forge alanına inin. Aşağı indikten sonra binaya ilerleyin ve soldaki ikinci duvarın arkasına saklanmış, çömelmiş ve gizlenmiş bir insansı ödül avcısı ile oldukça büyük bir dikdörtgen droid bulacaksınız.
Meyen Corr Kaynayan Bluff, Rambler’s Reach, Koboh Rambler’s Reach ve Stone Spires sınırının yakınında bulunan Boiling Bluff adlı Rambler’s Reach’in küçük alt bölgesine gidin. Bu, Rambler’s Reach ve kendi arabuluculuk hızlı seyahat konumuna sahip Pyloon Saloon’un tam karşısında, Untamed Downs’a bağlanan gizli bir alandır. Hızlı seyahat noktasından, uçurumun kenarındaki mağara girişine giden bir rota arayın ve yolda devriye gezen ödül avcısı yerini bulacaksınız.
Raz Orman Dizisi, Bazalt Ormanı, Koboh Ana hikayede Dagan’ı keşfettiğiniz Orman Dizisine gidin. Hızlı seyahat noktasından çelik halat kısayolunu kullanın ve beyaz kapıdan girdiğiniz yuvarlak odaya geçin. Dairesel odanın içinde, Jedi Survivor’da Koboh’un Ödül Avcısı konumlarından biri olan Raz var.
Selfin Jook Gözlemevi, Koboh. Gözlemevi Alt Yapısı hızlı seyahat noktasına gidin (Gözlemevi ana hikaye görevini yaptıysanız) ve ardından hızlı seyahatin olduğu binaya tırmanın. Oradan bir kuş alın ve bir zamanlar ana hikaye sırasında bazı savaş droidlerinin ve imparatorların düşündüğü daha büyük merkezi yapıya doğru uçun. Burada, bu savaş alanı artık ödül avcısı konumundan ve onun bazı AI arkadaşlarından oluşuyor.
The Cannibal Luchrehulk Çekirdeği, Bataklık, Koboh Lucrehulk Core hızlı seyahat noktasına gidin, kışla alanına geçmek için run and jump konteynerine giden yolu takip edin. Oradan zipline ile harekatta dalga savaşı yaptığınız droid taşıma araçlarına gidin ve Cannibal ile karşılaşacaksınız.
Three Bounty hunters Askı Koyu, Nova Garon, B Katı (CIA) İmparatorluk casus üssünün evi olan Nova Garon’a gidin ve Hanger Bay bölgesine ilerleyin. Hanger’ın en sol tarafında çok uzun ve ince bir koridor göreceksiniz. Merkez Komuta bölgesine açılan bir kapıya ulaştığınız noktaya kadar o koridordan aşağı inin. O, koridorun sonunda üç ödül avcısı, bir jetpack, bir keskin nişancı ve bir çürük droid ile karşılaşacaksınız. Ödülü tamamlamak için üçünü de indirin.
Vaslyn Martz Sisli Genişlik, Prospector’s Folly, Koboh Prospector’s Folly’de bulunan Fogged Expanse Fast Travel noktasına gidin. Oradan, birkaç Bramlik’e ev sahipliği yapan bir dağ tünelinden geçen yolları kullanın. Oradan devam edin ve puslu patikadan sağa dönün. Sonunda bir açıklığa ulaşacaksınız, burada ödül avcısı adlı bir keskin nişancı ve kalkan ödül avcısı sizi pusuya düşürecek.
Yuhong Restorasyon Yolu, Narkis Çölü, Jedha Seçtiğiniz seçime bağlı olarak Anchorite Üssü’ne veya Desert Ridge hızlı seyahat noktasına hızlı seyahat edin. Oradan, zürafa yaratıklardan birinden bir gezintiye çıkın ve harabelerden sırtın diğer tarafına gidin. Yoldan çıkan küçük bir patikası olan kırmızı bir taş görmelisiniz. O yolda pusuda bekleyen üç ödül avcısı var.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked'da Para Kasma Açığı Keşfedildi

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Star Wars Jedi: Survivor’da Nasıl Can Basılır?