GTA 5Rehber

GTA 5’te Telefon Numaraları Nasıl Aranır?

Grand Theft Auto 5’teki Los Santos, modern bir şehirden bekleyeceğiniz tüm lükslere sahiptir. Banka soygunları düzenleyebilir, golf oynayabilir ve hatta cep telefonları gibi modern teknolojileri kullanabilirsiniz. Oldukça iyi, değil mi? Pekala, Rockstar nedense bu teknolojiyi kullanmayı tam olarak kolaylaştırmadı. GTA 5’te telefon numaralarını çevirmek istiyorsanız, bir menüyü açıp telefonunuzu kullanmaktan daha fazla çember atlamanız gerekecek. TA 5’te Telefon Numaraları Nasıl Aranır? İşte bunu nasıl yapacağınız.

GTA 5’te Telefon Numaraları Nasıl Aranır?

GTA 5’te telefon numaralarını çevirmek için öncelikle telefonunuzu çıkarmanız gerekiyor. Bunu denetleyicide yapmak için yön pedinde yukarı basın; klavyede ve farede, yukarı ok tuşu veya veya fare tekerleğinizin bir kez tıklanmasıyla açılır. Telefonunuzda Kişiler seçeneğini belirleyin. Kişiler menüsü açıkken, sayısal tuş takımını açmak için oyun kumandanızda X’e veya PC’de boşluk tuşuna basın. Bu, telefon numaralarını manuel olarak çevirmenizi sağlar.

Tabii ki, tüm numaraları manuel olarak çevirmenize gerek yok. Doğrudan arama, çoğunlukla GTA 5’i çevrimdışı oynarken hile yapmak için kullanılır. Hemen hemen her şey için, bunun yerine aranacak bir kişiyi seçebilirsiniz. Bu, ilerleme görevlerinizi yapmanıza, bazı karakter arka planları almanıza veya sadece birisinin onları çağırdığınız için size bağırmasına izin verecektir. Her yerde eğlence!

Telefonunuzu kullanmak için “Snapmatic” kamera uygulaması veya İş Listenizi bulma gibi pek çok başka seçenek vardır. Ayrıca bu uygulama aracılığıyla kısa mesaj gönderebilir ve e-posta gönderebilirsiniz, ancak bu da çoğunlukla otomatiktir.

GTA 5 Telefon Modu

GTA 5 için telefonlarla ilgili modlar var. İşte onlardan biri hakkında detaylı bilgi ve sonrasında indirme bağlantısını bulabilirsiniz.

Michael ve MP Karakteri için modern telefon

  • Geniş bir ekrana, net kullanıcı arayüzüne ve yüksek çözünürlüklü modern arka planlara ve simgelere sahiptir.
  • Arka plan ve renk teması ayarlar menüsünden değiştirilebilir.
  • Siyah, gümüş ve beyaz renklerde gelir.
  • Eski telefona kıyasla büyük bir ekranda çok daha güzel görünen kendi arka planlarınızı nasıl ekleyeceğiniz konusunda talimatlar içerir.

Bu modu indirmek ve talimatları görmek için;

GTA 5 Telefon Modu İndir

 

Zaten Mod kurulumuyla ilgili bilginiz varsa ve hemen modu indirmek istiyorsanız;

Hemen İndir

 

Mod kurmakla ilgili herhangi bir bilginiz yoksa bu modun kurulum talimatlarının Türkçe anlatımı için;

Türkçe Kurulum Talimatlarını İndir TXT

 

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Antik Şehir Rehberi

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerini Nasıl Diriltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Star Wars Jedi Survivor PC Performans Sorunları, FPS Düşüşleri Nasıl Çözülür?