Battle RoyalePUBGRehber

PUBG’de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Senzu Fasulyeleri, Dragon Ball Super güncellemesinin bir parçası olarak PUBG’ye eklenen yeni bir öğedir ve bunları nasıl alacağınız ve kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

PUBG olarak da bilinen PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyuncuları ayakta kalan son oyuncu olmak için hayatta kalmaları gereken uçsuz bucaksız bir dünyaya bırakan oldukça popüler bir Battle Royale oyunudur. Oyun ilerledikçe oyuncular zırh ve silah toplayabilir, hava düşen ödülleri yağmalayabilir, RP görevlerini tamamlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilir.

Son Dragon Ball Super güncellemesi, PlayerUnknown’s Battlegrounds‘a bir dizi yeni öğe getirdi. Bunların arasında oyunda birçok amaca hizmet eden Senzu Bean de bulunuyor. Bu mistik çekirdekler, Goku ve arkadaşları tarafından Dragon Ball’daki yaralarını iyileştirmek için kullanılan hayati bir kaynaktı. Oyuncuların PUBG’de Senzu Fasulyelerini nasıl edinebileceği ve kullanabileceği aşağıda açıklanmıştır.

Senzu Fasulyesi Nasıl Elde Edilir?

Senzu Beans, Erang, Sanhok ve Livik gibi tüm PUBG haritalarındaki yağmalanabilir konumların hemen hepsinde bulunabilir (Dragon Ball Super tema modu, Vikendi ve Miramar’da mevcut değildir). Diğer ganimet öğeleri gibi, sıcak drop konumlarında bol miktarda bulunur. Bu, özellikle Dragon Ball Köyü ve diğer Dragon Ball temalı yerler için geçerlidir.

Senzu Beans, Erang, Sanhok ve Livik gibi tüm PUBG haritalarındaki yağmalanabilir_1500_750

Bununla birlikte, rakip takımların da bu alanlarda bulunan yüksek seviyeli ganimetleri elde etmek isteyebileceğini belirtmek yerinde olacaktır. Oyuncular dikkatli olmazsa, oyunun oldukça erken safhalarında elenebilirler. Tabii ki, uçağın rotasına da bağlı. Bir konum 800 metrelik bir iniş mesafesi içindeyse, daha fazla manganın oraya inmesi muhtemeldir. Genellikle, tüm sıcak düşme alanlarının ortak bir noktası vardır; çok ganimet, çok sayıda ekip ve daha fazla öldürülme şansı. Bu nedenle, daha yüksek rütbeler elde etmek isteyenler nispeten daha güvenli alanlara inmeyi düşünmek isteyebilirler.

Dragon Radar’ı kullanmak, PUBG‘de Senzu Fasulyesi elde etmenin harika bir yoludur. Dragon Ball Super etkinliğinde oyuncular, diğer birçok öğenin yanı sıra, genellikle Senzu Fasulyesi içeren, haritaya rastgele dağılmış sandıklar bulabilirler. Radarı etkinleştirmek, haritadaki tüm yakınlardaki sandık konumlarını vurgulayarak oyuncuların bu mistik çekirdekleri toplamasını kolaylaştıracaktır.

Senzu Fasulyesi Nasıl Kullanılır?

Senzu Fasulyesi, tıpkı Dragon Ball gibi temelde PUBG’de sağlığı iyileştirmek için kullanılan iyileştirici bir öğedir. Oyuncular ayrıca harita üzerinde uçmak için kullanabilirler. Bunu yapmak için, Buku-Jutsu’yu toplayın ve bir Senzu Fasulyesi tükettikten sonra Fırlatılabilir menüden etkinleştirin. Bunun dışında oyuncular ayrıca Senzu Beans kullanarak daha hızlı koşabilir ve Kamehameha saldırısını başlatarak rakiplerine büyük hasar verebilir.

PlayerUnknown’s Battlegrounds artık Android, iOS, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Antik Şehir Rehberi

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerini Nasıl Diriltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elde Edilen Gelire Göre 2022 Steam’de En İyi Oyunlar