RehberYarış Oyunları

The Crew: Motorfest – Araba Alıp Satmak

The Crew: Motorfest’te oyuncuların kilidini açabileceği tonlarca araç var ve bunların çoğunun mağazadan satın alınması gerekiyor.

The Crew’da: Motorfest’te oyuncular yıldırım hızındaki ultracar’lardan arazi tipi canavar kamyonlara kadar geniş bir yelpazede araç toplayabilir. Erişilebilen çeşitli tekne ve uçaklardan bahsetmiyorum bile.

The Crew: Motorfest’in araçlarının birçoğu belirli etkinlikleri tamamlayarak ve çeşitli “oynatma listelerini” temizleyerek açılırken, bir oyuncunun koleksiyonunun çoğunluğu oyunun mağazası kullanılarak satın alınmalıdır. Fonları elde ettikten sonra oyuncular koleksiyonlarına yeni bir şeyler eklemek için mağazaya gidebilirler.

The Crew Motorfest’de Araçlar Nasıl Satın Alınır?

Bir araç satın almak için oyuncuların duraklatma menüsünü açmaları ve “Mağaza “yı seçmeleri yeterlidir. Bu, oyuncuların devasa araç ve kozmetik kütüphanesinde sıralama yapmalarına yardımcı olmak için bir dizi farklı işlevi olan mağaza penceresini açacaktır.

Ana mağaza menüsünde oyuncular çeşitli kategoriler arasından seçim yapabilir, ancak bu kılavuzun amaçları doğrultusunda oyuncular “Araç Kataloğu” ve “Teklifler ve Paketler” bölümlerine bakmalıdır. İlkinde oyundaki tüm araçlar ve varsa fiyatları yer alır. İkincisi, birçoğu bir veya daha fazla araç içeren çeşitli paketler içerir. (Oyun Listesi Paketleri, oyun listesi mücadeleleri için gereken tüm araçları tek bir yerden edinmek için çok kullanışlıdır)

Araç Kataloğunda oyuncular oyunda bulunan her bir araçta arama yapabilirler. Varsayılan ekran, araç sayısının çokluğu nedeniyle göz atmak için oldukça ürkütücü olabilir. Bu nedenle çeşitli filtreler (sağ üstte belirtilen düğmeye basarak erişilebilir) kullanışlıdır. Bunlar, oyuncuların araçları üretici ve araç türü de dahil olmak üzere çok çeşitli kategorilere göre sıralamasına olanak tanır. Bu, özellikle drift veya drag yarışı gibi belirli etkinlikler için araç bulmak için kullanışlı olabilir.

The Crew’da Araçlar Nasıl Satılır? Motorfest’te Araç Satma (Maalesef Satamazsınız)

Şu anda bu oyunda araç satmak mümkün değil, bu nedenle oyuncuların satın alımlarını dikkatli yapmaları ve akıllıca harcamaları gerekecek. Pek çok oyuncu The Crew 2’ye kadar bir satış özelliğinin eklenmesini ummuş olsa da, bu yazı yazılırken böyle bir özellik mevcut değildi.

Bu durum, herhangi bir nedenle satın aldıklarından pişman olan oyuncular için biraz sinir bozucu olsa da, sonuçta oyun, fon toplamak için araç satmak yerine etkinliklere katılarak büyük bir koleksiyonu kademeli olarak büyütmeyi teşvik ediyor. Aslında, oyunun geniş bir araç koleksiyonu toplamaya ve yükseltmeye odaklanması, muhtemelen ilk etapta bir satış işlevine sahip olmamasının nedenidir.

The Crew: Motorfest PS4, PS5, PC, Xbox One, Xbox Series X/S ve Amazon Luna için satışa sunuldu.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
HaberYarış Oyunları

Eski Forza Horizon geliştiricilerine göre yeni oyunlarına aşık olacaksınız

Gran Turismo 7HaberYarış Oyunları

Gran Turismo 7 Güncellemesiyle Gelen Yeniliklere Göz Atın

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Forza Horizon 5 Drift Yapabileceğiniz Yerler