AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma’s Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor’da Ne İşe Yarar?

Doma anahtar kodu tarafından açılan kilitli kapının arkasında ne var?

Star Wars Jedi Survivor’da Doma’nın gizemli kodu, hakkında hiçbir fikriniz olmayan bir şey için satın almak için çok pahalı. Buna değer mi? Ve gerçekte ne elde edersiniz? Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, böylesine pahalı bir gizemi çözmek için 10 Priorite parçasını bırakma konusunda biraz temkinli olabilirsiniz. Neyse ki, sizin için harcama yaptım ve gizemli anahtar kodunu satın alırsanız tam olarak ne elde edeceğinizi size söyleyebilirim.

Doma’nın dükkanındaki gizemli anahtar kodu ne işe yarar?

Doma'nın dükkanındaki gizemli anahtar kodu ne işe yarar

 

Doma’nın dükkanındaki gizemli kodu satın almanın bedeli 10 Priorite ve tek bildiğiniz yakındaki kilitli kapıyı açacağı. Temelde büyük bir kör kutu, ancak ödül rastgele değil – gizemli kodu satın alır ve kapıyı açarsanız bir teşvik yükseltmesi alırsınız.

Doma'nın dükkanındaki gizemli kodu satın almanın bedeli 10 Priorite

Kodu satın alır almaz Doma size BD-1’in kapıyı açabileceğini söyleyecek. Dilimleyin ve size ekstra bir iyileştirme sağlayacak Star Wars Jedi Fallen Order Stim konumlarından birini bulmak için içeri girin.

Ne kadar keşif yaptığınıza bağlı olarak, bu muhtemelen kazanabileceğiniz ilk ekstra stim olabilir. Coruscant’ta daha önce alabileceğiniz bir tane var ve Koboh’ta daha fazlası olsa da, bunu almadan önce herhangi birini bulmanız pek olası değil. Ekstra iyileştiriciler her zaman faydalıdır, bu nedenle Doma’nın genellikle sattığı kozmetik ve ekstralardan önce bunu almaya öncelik vermek isteyebilirsiniz.Ve sadece Paskalya yumurtası hayranları için, kilitli odaya girdiğinizde soldaki Star Wars Jedi Survivor Camtono’ya göz atın:

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Açık DünyaAksiyonRol Oyunu

Grand Theft Auto 6 Gelişmenin Son Aşamalarında. Rockstar Geliştiricileri Ofislere Dönüyor

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord'da Yetenekler Nasıl Sıfırlanır?

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount and Blade 2: Bannerlord'da Cellat Baltası Nasıl Elde Edilir?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Steam’de Yavaş İndirme Sorunu Nasıl Düzeltilir?