Hayatta KalmaStranded Deep

Stranded Deep: Bir Yapıyı Sökme ve Demonte Rehberi

Stranded Deep’teki öğeleri parçalarına ayırmak için bu yapı söküm kılavuzunu kullanın.

Oyunda herhangi bir kılavuz bulunmadığından, hayatta kalanların zahmetle ürettikleri eşyaları nasıl sökeceklerini bulmaları gerekiyor. Tabii ki aşağıdaki kılavuzu kullanmazlarsa. İşte Stranded Deep’in yapısökümüne basit bir giriş.

Stranded Deep’te Yapılar Nasıl Sökülür?

Stranded Deep’te bir eşyanın yapısını bozmak için ona bir balta veya bıçakla vurun. Eşya birkaç vuruştan sonra parçalanacak ve yok olacaktır. Ancak yapımında kullanılan tüm malzemeleri geri vermeyecektir.

Şu anda, işlenmiş bir aleti veya iksiri sökmenin bir yolu yoktur ve birinden kurtulmanın tek yolu onu terk etmek veya kullanmaktır.

Kırılabilir eşyaların balta veya bıçak darbelerine tepki vermediğini unutmayın. Bu yüzden, yapısökümün çalışmadığı düşünülebilir. Ancak animasyon eksikliğine aldırmayın; eşya ortadan kalkana kadar vurmaya devam edin.

Yapısı Bozulan Eşyalara Ne Olur?

Oyuncular Stranded Deep’te bir nesneyi yok ettiklerinde, geride hiçbir kalıntı bırakmadan yok olur. Ancak zanaat seviyesi 7 olan hayatta kalanlar malzemelerin bir kısmını geri alır. Geri ödeme otomatiktir ve yok edildikten sonra envantere eklenir.

The Sims 4’ün İnşa Modunun aksine, Stranded Deep’te Kırma Aracı yoktur. Tüm sökme ve iade süreci organiktir ve kurtarılan malzemeleri takip etmek için her sökme işleminden sonra envanteri kontrol etmek en iyisidir.

Neden Bazı Eşyalar Yok Edilemez?

Stranded Deep’te, diğer yapıları destekleyen öğeler yok edilemez. Örneğin, çatıyı taşıyan bir duvar, önce çatı yok edilmediği sürece kaldırılamaz. Aynı şekilde, ahşap kapların – veya diğer benzer eşyaların – zemin üzerine yerleştirilmesi de zemini kırılmaz hale getirir.

Kural olarak, yapısöküm işlemine başlamadan önce alanı boşaltın ve güvenilir nesneleri taşıyın. Aksi takdirde, oyun nesneye hala bir şey takılı olduğunu varsayar ve sökülmesini engeller.

Sal Tabanı Sökme Sorunu

Birçok oyuncu sal üslerini yıkarken sorun yaşıyor. Bu, Stranded Deep’te bilinen ve geliştiricilerin farkında olduğu bir sorundur. Şu anda geçici bir çözüm, sal tabanını ters çevirmek ve baş aşağı durumdayken yıkmaktır.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Alpaca, Nasıl Bulunur Nasıl Binek Yapılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Odun Nasıl Elde Edilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?