Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim’de Obliterator Nasıl İnşa Edilir?

Valheim’de artık envanter yönetimi sorunları geride kaldı! Artık istemediğiniz eşyaları atmak için uzun mesafeler kat etmeye gerek yok. Ormanda veya okyanusta istenmeyen eşyalarınızı bırakmak yerine, Valheim yepyeni bir çözüm sunuyor: Obliterator!

Adından da anlaşılacağı gibi Obliterator, artık istemediğiniz eşyaları kelimenin tam anlamıyla yok edecek ve neyse ki makine nispeten kolay bulunabilir malzemelerle inşa edilebiliyor. Kendi Obliterator’ınızı nasıl inşa edeceğinize dair adım adım bir rehber için aşağıdaki kılavuza göz atın!

Obliterator Nasıl İnşa Edilir?

Bir Obliterator inşa etmek için aşağıdaki malzemelere ihtiyacınız olacak:

  • 8 Demir
  • 4 Bakır
  • 1 Göktaşı

Bu gerekliliklere ek olarak bir de Forge’a ihtiyacınız olacak.

Demir ve Bakır, yataklarından kazılabilir. Demir yatakları Bataklık Biyomundaki Sualtı Mahzenlerinde bulunurken, Bakır Kara Orman Biyomundaki yataklarda bulunabilir. Buradaki zor kısım Göktaşını ele geçirmek.

valheim obliterator_1920_1080

Göktaşını elde etmenin tek yolu, onları spawn etmek için hileler kullanmak veya Kara Orman Biyomunda Haldor’u aramaktır. Haldor, eşyaları para karşılığında satan cüce bir tüccardır. Onu bulursanız, yakınlarda olduğunu gösteren bir çanta simgesi görünecektir. Sadece ona yaklaşın ve sattığı Göktaşını 50 jeton karşılığında satın alın.

Jetonlar, Kara Orman’daki Mezarlıklar’da bulunur ve Troller ve Fuling gibi çeşitli canavarlar tarafından düşürülür.

Obliterator Nasıl Kullanılır?

Obliterator, oyuncuların çantalarında veya sandıklarında ihtiyaç duymadıkları eşyalardan hemen kurtulma dileğine verilen bir cevap. Obliterator’a yaklaşın ve yok etmek istediğiniz eşyaları koyun. Ardından Obliterator’ın yanına gidin ve kolu aşağı çekin. Yıldırım düşmesi beklenebilir, Obliterator’ın yakınında durmamaya dikkat edin!

Obliterator’un kömür üretmesini istiyorsanız ön koşullar vardır. Obliterator aşağıdakilere karşılık 1 kömür üretecektir:

  • 1 Kupa
  • 20 Ok
  • 10 Diğer Şey (çeşitli veya değil)
  • 5 Odun (Eski, Çekirdek, İnce veya sadece Odun)
Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Premium Thick Hide Nerede Bulunur?

AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Uyuma, Dinlenme ve Moral Arttırma Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Palworld’de Pals Nasıl İyileştirilir ve Canlandırılır?