Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim Yagluth Boss Nasıl Çağırılır ve Yenmek İçin İpuçları

Valheim Yagluth bossu son derece agresif bir iskelet gövdedir. Daha önce karşılaştığınız tüm bosslardan daha korkutucu görünüyor ve bunun iyi bir nedeni olduğunu bildirmekten dolayı üzgünüz: Plains biyomunun patronu gerçekten zor. Onu nasıl yeneceğinize dair bazı ipuçlarının yanı sıra, Yagluth’u nasıl çağıracağınız da burada. Tek ihtiyacınız olan Fuling Totems, Yagluth Kurban Sunağı konumuna sahip bir Vegvisir ve bolca cesaret. Beşinci Valheim biyom patronuna karşı bol şans!

Valheim Yagluth Boss  nerede bulunur?

Muhtemelen şimdiye kadar çok fazla dünya araştırması yaptınız, bu yüzden Plains biyomuyla zaten karşılaşmanız için iyi bir şans var. Aksi takdirde, sadece birkaç ağacı olan kahverengi bir kara kütlesi görene kadar (Moder’ın Terkedilmiş Gücünü kullanarak) yelken açmaya başlayın. Yagluth’un sebzesini veya yer rün taşını bulmak için olmanız gereken yer burasıdır.

Önceki patronların aksine, Yagluth’un yerini uzaktan tespit etmek oldukça kolay. Resimde gördüğünüz gibi mihrabının etrafı el şeklinde çok büyük kayalarla çevrilidir.

Yagluth’u çağırmak için Fuling Totemleri nasıl edinilir?

Yağluth’un yerini bilmek yeterli değil, onu çağırmak için bazı eşyalara da ihtiyacınız var. Yagluth, kurban sunağına 5 Fuling Totem yerleştirdikten sonra ortaya çıkacak. Fulings, Plains biyomunun her yerinde bulabileceğiniz yeşil, goblin benzeri yaratıklardır. Totemleri bulmak için kamplarına girin. Onu elde etmek için her Fuling’i yenmeniz gerekmediğini unutmayın; sadece kampa girmek, kapmak ve kaçmak yeterli olacaktır.

Yagluth ve Fuling Totemleri nasıl kolayca bulunur – bu Dünya Tohumunu kullanın

Yağluth ile yüzleşmeye hazır ama onu aramak için çok zaman harcamak istemiyor musunuz? O zaman bu Valheim dünya tohumunu kullanabilirsiniz: RtE9ytMifX. Resimde Yağluth’un yerini görebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, Plains bu haritada oldukça büyük. Yagluth’un sunağını çevreleyen birkaç Fuling kampı bulacaksınız, bu yüzden daha fazla Fuling Totem arıyorsanız, onları ziyaret edin.

Valheim Yagluth patronu nasıl yenilir?

Yagluth’un yakın dövüş saldırısı, küçük bir etki alanına sahip bir yumruk darbesidir. Daha geniş etki alanı saldırısı, kaçarak veya kurban sunağı çevreleyen kayaların altına sığınarak kaçınabileceğiniz bir meteor yağmuru yaratır. Yumruklarına dikkat ettiğinizden emin olun; mavi parıltı, yakın dövüş saldırısının geldiği anlamına gelir ve turuncu parıltı, meteor yağmurunu duyurur. Sonunda, menzilli saldırısı sırasında Yagluth ateş püskürtür. Geniş erişiminden sakının!

İyi tarafından bakıldığında, Yagluth çok yavaş hareket ediyor (sonuçta bacakları yok). Yani mesafenizi korursanız, saldırılarından kaçabilmeniz gerekir. En iyi Valheim yayı Draugr Fang’ı ve ayrıca büyük bir iğne oku yığını yapmak iyi bir fikirdir. Bu dövüşe başlamadan önce Padded Armor üretmeyi de düşünmelisiniz.

Yagluth, Valheim’daki Terk Edilmiş Güç

Bonemass sayesinde, fiziksel hasarı azaltmak için Forsaken yeteneğine zaten sahipsiniz. Yagluth’u yendikten sonra, tüm temel hasarı azaltmak için Terkedilmiş Gücü de kazanacaksınız. Yangın hasarına, zehir hasarına ve don hasarına karşı çok daha iyi korunacaksınız. Bataklığı, Dağları ve Ovaları keşfederken çok kullanışlıdır!

Bu gücü etkinleştirmek için Yagluth’s Trophy’yi başlangıç ​​noktasına getirmeniz ve sunağın üzerine yerleştirmeniz gerekir. Kupa şu anda Yagluth tarafından düşen tek eşyadır.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaStranded Deep

Stranded Deep: Bir Yapıyı Sökme ve Demonte Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim Çiftçilik Rehberi, Kendi Çiftliğinizi Kurun