Korku

Silent Hill 2 Remake İlk Görüntülü Fragmanı Yayınlandı, Çıkış Tarihi Belli Mi?

PlayStation’ın State of Play etkinliğinde Bloober Team tarafından geliştirilen Silent Hill 2’nin yaklaşan yenilemesi için kısa ancak atmosferik bir fragman yayınlandı.

Etkinlikte birçok yaklaşan oyunun materyalleri yer aldı. Sony daha önce Silent Hill 2’nin yenilemesinin de görüntülerini göreceğimizi söylememişti ancak çevrimiçi ortamda bu korku oyununun fragmanının gösterileceğine dair birçok söylenti dolaşıyordu. Ve nihayet oldu – Silent Hill 2 yenilemesinin resmi fragmanı sunuldu. Kısa ancak en azından biraz oynanış görüntüsü görebiliyoruz. Aşağıda videoyu görebilirsiniz.

Ne yazık ki, Silent Hill 2’nin kesin çıkış tarihini hala bilmiyoruz. Oyun PlayStation 5 ve PC’de piyasaya sürülecek.

2001’deki orijinali bekleyen hayranlar, bu yılın ilk State of Play’inden memnun kalabilirler. Şimdiye kadar Konami (yayıncı) yaklaşan oyun için yalnızca bir tanıtım fragmanı yayınladı. Bu da ekim 2022’de gerçekleşti, bu nedenle oyuncuların Silent Hill 2’den yeni materyaller için oldukça uzun süre beklemeleri gerekti. Orijinali bilmeyenler için, Mary adında bir mektup alan James Sunderland karakterini oynuyoruz. Mary, Silent Hill’de buluşmak istiyor. Sevgili birkaç yıl önce ölmüş olmasına rağmen meraklanan kahraman kasabaya gidiyor.

Silent Hill 2’nin yenilemesi, Layers of Fear, The Medium ve Blair Witch gibi korku oyunları geliştiren Polonyalı stüdyo Bloober Team tarafından üretiliyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Korku

Güvenilir bir sızantıya göre Resident Evil 9'un çıkış tarihi ortaya çıktı

Korku

Daymare 1994 Çıkış Tarihi Duyuruldu ve Çıkışından Önce Bir Demo Yayınlandı

AksiyonKorku

Dead Island 2'de Ateşli Silah Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Silent Hill Karakterleri Dead By Daylight’ı İşgal Ediyor